brigit

hledám manual ,ale nevim kde?

17 posts in this topic

:papa peugeotek má problémeček ,bobeček a to -kolo klepe a asi je špatný držák kola jenže máme ho teprve měsíca předtím jsme měli škodovku

no spíše ne prý nějakej držák kola ,vypadá jak fajfka ,peugeotek je moc krásnej bílej a spotaček ,:papa:myslim

Tak nevím - celkem 3 dotazy ve vláknu a krom toho, že máš nemocnýho bílýho sporťáka Peugeot jsme se nic nedozvěděli.

Zkus se, prosím!!!!!!, zeptat konkrétněji (začni tím, že si do podpisu doplníš typ auta a motorizaci a pak nám zkus popsat (klidně i na víc řádcích) co přesně u toho kola zlobí - takhle to totiž klidně může být i uvolněný držák rezervy).

[upravil dne 15/1/2008 Medvěd]

no přesně tak, a možná i foto by neuškodilo..:super

a manuál nevím jestli ti v tomhle pomůže..

Pravděpodobně máš v háji těhlici.Jestli ti to vždycky bouchne když se rozjedeš nebo zabrzdíš, tak to na ni jinýho nevidim.Nová těhlice stojí celkem ranec ale z vrakárny se dá sehnat myslim kolem 500kč.Když jsem měl první 205ku tak mě ta těhlice utřelila při vyjíždění z místa a bylo hotovo.Oprava je to celkem dobrá,ale nesmí se ti to rozpadnout za jízdy,to se ti může rozpadnout i poloosa a to už je věc co se na vrakáči blbě kupuje...

Ale nevim,skus ten tvůj problém popsat trochu blíž,třeba máš jinou závadu...

Původně zaslal: Medvěd

Tak nevím - celkem 3 dotazy ve vláknu a krom toho, že máš nemocnýho bílýho sporťáka Peugeot jsme se nic nedozvěděli.

Zkus se, prosím!!!!!!, zeptat konkrétněji (začni tím, že si do podpisu doplníš typ auta a motorizaci a pak nám zkus popsat (klidně i na víc řádcích) co přesně u toho kola zlobí - takhle to totiž klidně může být i uvolněný držák rezervy).

[upravil dne 15/1/2008 Medvěd]

A nebo povolená rezerva a to pak dělá brajgl když projedeš díru:D

To že tvůj bílý bobeček stůně nás mrzí, ale bez přesnějšího popisu neporadíme jaké léky nasadit.

ja rezervu vyresil tak, ze sem si tam privaril kus plechu, na nej srouby a zasruboval matkama. Odte doby klid.

ale aby to nevypadalo tak, že z tebe chceme vytáhnout nějaké peníze - to vůbec ne. Prostě, za členský příspěvěk máš nejen otevřenu sekci Download, ale i slevy na různé akce a spoustu dalších výhod. ;)

Původně zaslal: Medvěd

Naprosto souhasím s Medvědem, zkus na tom BRIGIT aspoň trušku zapracovat.;)

Jinak jestli ještě potřebuješ manuál,zkus třeba toto: http://www.peugeot205club.com/manualy.html

Ale pozooor...je to v angličtině:D.

Původně zaslal: brigit

jo tak ten uz jsem skoušela ,ale žádnej trhák.Jinak dík všem.už se to řeší Brigit

Hmm, to nezní jako na shledanou ale spíš sbohem...:myslim

ono mi to nedá já tu budu chodit dál,:super

musím to ,ale vylepšit !! trochu tápu nevím jak se dává fotka atak. pěkný večer !

Původně zaslal: brigit

ono mi to nedá já tu budu chodit dál,:super

musím to ,ale vylepšit !! trochu tápu nevím jak se dává fotka atak. pěkný večer !

No to je dobře:)

Fotka se dává- ODPOVĚDĚT- pak je tabulka do které píšeš a dole je vložit foto a tlačítko PROCHÁZET. Najdeš si foto u sebe v PC, ne nějaký extra veliký, teď nevím jaký maximální fotky to sem pustí. Pokud ji vložíš a pak se nezobrazí, fotka byla moc velká a musíš ji zmenšit.