Sign in to follow this  
Followers 0
Lukash605

co to je?(výfuk)

12 posts in this topic

k čemu slouží tento díl???nějak mě to nenapadá a co by se stalo kdybych to vyhodil?:D

[upravil dne 14.1.08 Lukash605]

post-0-14109598517866_thumb.jpg

nic sa nestane ked ho vyhodis, uz som takto bez tohto diela videl behat auta.ja som ho kupil pretoze som to nevedel, ale on nejaku extra funkciu nema

ptám se proto,budu dělat laděný výfuk,poslední tlumič bude laděný,tak jako že bych to vyhodil.fleksa zaslepit a nazdar:D

.mycTD:lol:D

na ekelogii já kašlu,ať mě klidně zavřou:D

[upravil dne 15.1.08 Lukash605]

Já ho tam mám taky akorát ne tak lehce odstranitelnej.

BS06235860.gif

Ale být tebou tak udělám prve ten laďák a pokud to bude moc tichý (nevím jakou máš představu) tak až pak ho vyhodit.

Fusion:jj,tak to taky uděláme,podle toho tvého obrázku z toho vedou dvě roury.to dává smysl přívod odvod.ale to moje???tomu právě nerozumím,jen jedna roura???:o

Původně zaslal: Lukash605

Fusion:jj,tak to taky uděláme,podle toho tvého obrázku z toho vedou dvě roury.to dává smysl přívod odvod.ale to moje???tomu právě nerozumím,jen jedna roura???:o

ten obrazok ktory si dal je samozrejme chybny.od fusiona je ten spravny.skusat to nemusis.vyhod ho a daj posledny sportovy ak chces aby to malo nejaky zvuk.ked som montoval svoj tak ten treti tlmic (posledny je uz dost utlmeny predchadzajucimi dvoma) mal uz velmi jemny zvuk.z toho usudzujem ze tento stredovy je tam na ...na coupe co mam teraz su len dva pri rovnakom objeme motora.minuly tyzden mi vypadla trubka od tlmica na spoji a zvuk isiel len z predneho tlmica a bol trosku hlucny, takze 2 tlmice stacia uplne, to je moj nazor

jozefsv:nechci se hádat,ale pod autem už jsem ležel.obrázek chybný není,takhle to tam přesně mám,přece nebudu dávat něco jiného.přesně jak jak říkal Fusion i já.nejdřív se udělá laďák a pak se uvidí.mě šlo jen o to jestli to není něco zásadního,ale jak vidím asi ne.případně to prostě vyhodím

pokud koukneš do servis boxu tam tam je to jasný

VÝFUKOVÉ VEDENÍ

TURBO INJECTION XU10J2TE

post-0-14109598579473_thumb.jpg

Původně zaslal: jozefsv

jeden privod a zaroven odvod z tlmica?to cumim:o

to bude naozaj zbytocne;)

koukal jsem na to ale je to tak je to brán jako tlumič.