Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


Georginho_cz406

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Leo

Když je to na lemu pátých dveří bere to i roh nárazníku jako kdyby tam bylo čidlo?

Funguje to 100 % a rohy nárazníků to nebere jako překážku....

To jsme si nerozuměli (to, že to roh nebere jako zábranu jsem z textu pochopil). Jde mi spíš o to, že pokud couvám někam a blížím se rohem nárazníku k překážce, tak zda to zaznamená správně i překážku u rohu nárazníku (na náraznících bývají krajní senzory až v jeho ohybu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Leo

Když je to na lemu pátých dveří bere to i roh nárazníku jako kdyby tam bylo čidlo?

Funguje to 100 % a rohy nárazníků to nebere jako překážku....

To jsme si nerozuměli (to, že to roh nebere jako zábranu jsem z textu pochopil). Jde mi spíš o to, že pokud couvám někam a blížím se rohem nárazníku k překážce, tak zda to zaznamená správně i překážku u rohu nárazníku (na náraznících bývají krajní senzory až v jeho ohybu).

°

Myslím že ty čidla mají rozptyl 120° ale ještě mrknu kolik přesně a pisnu a myslím že by těch 120° by mělo stačit i na překážku v rohu,nesmíš spolehat jen na čidla a rochu kukat do zrcátek,pro jistotu,je to jen elektronika které se nemusí 100% věřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Myslím že ty čidla mají rozptyl 120° ale ještě mrknu kolik přesně a pisnu a myslím že by těch 120° by mělo stačit i na překážku v rohu,nesmíš spolehat jen na čidla a rochu kukat do zrcátek,pro jistotu,je to jen elektronika které se nemusí 100% věřit...

Zkus prosím nacouvat rohem ke stěně, co Ti to bude signalizovat (lepší je praxe než papíry). Do zrcátek momentálně koukám co to jde a tak právě přemýšlím o park. asistentovi. Rozhoduji se zda táhnout dráty přes dveře nebo lakovat na stříbrno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Přema

Myslím že ty čidla mají rozptyl 120° ale ještě mrknu kolik přesně a pisnu a myslím že by těch 120° by mělo stačit i na překážku v rohu,nesmíš spolehat jen na čidla a rochu kukat do zrcátek,pro jistotu,je to jen elektronika které se nemusí 100% věřit...

Zkus prosím nacouvat rohem ke stěně, co Ti to bude signalizovat (lepší je praxe než papíry). Do zrcátek momentálně koukám co to jde a tak právě přemýšlím o park. asistentovi. Rozhoduji se zda táhnout dráty přes dveře nebo lakovat na stříbrno.

Ok zítra zkusím a dám vědět.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ty čidla mají rozptyl 120° ale ještě mrknu kolik přesně a pisnu a myslím že by těch 120° by mělo stačit i na překážku v rohu,nesmíš spolehat jen na čidla a rochu kukat do zrcátek,pro jistotu,je to jen elektronika které se nemusí 100% věřit...

To me taky zajima protoze o tom taky uvazuji, ale i kdyz maji rozptyl 120° a bude tam pevna prekazka (roh narazniku) tak ten signal se o tento roh bud zastavi nebo odrazi jinam, ale neuvidi pres nej podle me do uplneho kraje jak myslel Leo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Přema

Myslím že ty čidla mají rozptyl 120° ale ještě mrknu kolik přesně a pisnu a myslím že by těch 120° by mělo stačit i na překážku v rohu,nesmíš spolehat jen na čidla a rochu kukat do zrcátek,pro jistotu,je to jen elektronika které se nemusí 100% věřit...

Zkus prosím nacouvat rohem ke stěně, co Ti to bude signalizovat (lepší je praxe než papíry). Do zrcátek momentálně koukám co to jde a tak právě přemýšlím o park. asistentovi. Rozhoduji se zda táhnout dráty přes dveře nebo lakovat na stříbrno.

Ok zítra zkusím a dám vědět.....:papa:papa

Tak pánové,dneska jsem to zkoušel a za prvé: couval jsem do otevřené garáže kde byli vrata otevřené a měl jsem na každé straně cca 0,5 m a jak jsem se blížil rovně k těm vratům tak mi ty vrata to bralo jako překážku i když byli mimo boku auta o cca půl metru....to myslím říká vše.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň Přemo, že jsem tě v tom nechal a musel jsi tolik odpovídat:D.

Nebyl jsem déle (1 celý den) přítomen!

Jo tenhle princip co jsi použil se mi líbí daleko více než dělat díry do nárazníku.

V nárazníku by akorát čidla trpěla špínou a vodou a tak...:aut

aaa taky natažení drátů je jednoduší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Promiň Přemo, že jsem tě v tom nechal a musel jsi tolik odpovídat:D.

Nebyl jsem déle (1 celý den) přítomen!

Jo tenhle princip co jsi použil se mi líbí daleko více než dělat díry do nárazníku.

V nárazníku by akorát čidla trpěla špínou a vodou a tak...:aut

aaa taky natažení drátů je jednoduší!

v poho o nic nešlo....stejně je to můj způsob uchycení čidel:D:D:D tak mám odpovědí k tomu dost..... ale nic proti tvému vláknu.....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak pánové,dneska jsem to zkoušel a za prvé: couval jsem do otevřené garáže kde byli vrata otevřené a měl jsem na každé straně cca 0,5 m a jak jsem se blížil rovně k těm vratům tak mi ty vrata to bralo jako překážku i když byli mimo boku auta o cca půl metru....to myslím říká vše.....:papa:papa

Děkuji. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to mám týždeň :roker je to gut :roker

Inšaloval som to ako Prema. Dík.

K tým rohom - ak by to bralo ako prekážku, tak by to muselo pískať stále. Ale nepíska. Čo mi ide na roh auta, to vidím v zrkadle a ak je to skované, tak to zapíska. Ak by to bolo v rohu asi by to skreslovalo pri cúvaní madzi autá ako písal Leo. Bok si usrážim, ide mi o "zadok:papa"

[upravil dne 30/1/08 igor.sk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotka druhá - je teplotní čidlo a je umístěné vzadu pod víkem kufru,ukazuje od - 10 °C a max. nevím,to se ukáže v létě :D

- 10 je maximum co jde do mínusu a neukazuje a ani nevaruje před námrazou,jako některé drařší typy

P.S. to že nevaruje před námrazou není umístěním,ale prostě to čidlo to neumí :myslim

[upravil dne 6/2/08 Burisek]

[upravil dne 6/2/08 Burisek]

post-0-1410959889601_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pežotáci: mam problem začaly mi hučet přední kola osobně si myslím že je to ložisko nevíte někdo kolik stoji, jestli měnit jedno nebo obě, případně nějaké odkazy na výrobce? dik za odpověd.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...