Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovací asistent


Georginho_cz406

Recommended Posts

Spíš stejně zásadně couvám podle zrcátek (proto dlabu na displej) a drahou polovičku to učím taky, tohle by bylo jen jako doplněk k odhadu vzdálenosti. Já se s XM vejdu i tam, kde to méně zruční třeba s vochcáfkama vzdají, ale spíš jde o tu drahou polovičku a hrubý odhad. :-) Nerad bych odřené nárazníky. A to, když vyjíždím, tak zhruba vím, kolik mám za sebou, když jdu k autu. :-)

Jak se to vezme, levnější, stejně bych šel do senzorů (nebo podložky, protože se mi fakt do nárazníku nechce vrtat) s cenou okolo 1000 Kč, na aukru už nenakupuji, po určitých zkušenostech s kvalitou výrobků a jednání s prodejci. Dnes jsou to maximálně věci, které jsou buď nerozbitné (gumové koberečky) nebo stojí tak málo, že když to nebude fachat, tak to vezmu a zahodím a nějak mě to nebude trápit a finančně bolet. Ale senzory, které už mohou přijít nefukční, to raději ne. :-)

[upravil dne 27/1/13 11:06 od michal88]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je koupil v číně za cenu cca 280,- s poštou zadara.

Mě šlo hlavně o to abych znal vzdálenost rohů a když mi tam proběhne pes nebo dítě.

proto potřebuju senzory 4.

každý dle svých možností a potřeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Oprasim toto historické téma, protože jsem se rozhodl že svému veteránovi pořídím parkovací senzory. Budou jen s pípakem bez displeje. Senzory půjdou do nárazníku, ne do zadních dveří. Svazek ke zpátecce vede průchodkou (pravou? levou?) a pak kudy? Kde a jaký drát mám hledat když to nechci tahnout až od žárovky a rozebírat kvůli tomu páté dveře? Vím že v prahu u řidiče je to zelenej drát 220 ale vede až dozadu? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...