Hary

Letní pneu na 307SW

37 posts in this topic

Všechny opět zdravím,chci koupit přes inter.obchod letní pneu.Rozhoduji se mezi Pireli P6,cena 1731,- a Michelin energy E3A a Michelin primacy, co doporučíte,ty Micheliny jsou asi o 500,- dražší,už se to tady sice probíralo,ale třeba jsou nové poznatky.A jaké máte zkušenosti s inter.obchody,které jsou nejlevnější,díky H.

Cau, mozna to je trochu mimo misu, ale pres internetovej obchod jsem kupoval zimni pirelli (195/65/R15) snowsport za 1560,- a uplna spokojenost. Casto lidi rikaj, ze na netu prodavaj stary gumy (novy, ale dlouho lezely ve skladu), ale ja mel asi kliku a gumy byly stary asi tri mesice. Dovoz zadara druhej den, pohodicka.

Je fakt, ze na me pak v pneuservisu koukali skrz prsty, protoze jsem si gumy nekoupil u nich a chci je jen nasadit a vyvazit - odsunuli me az za zakazniky, ktery si je u nich kupovali. Rekli mi, ze by mi udelali cenu, tak jsem je scvhvalne zkusil a stejne byli o kilo na gume drazsi nez na netu..

uz sa to tu fakt preberalo 1 000 000 krat ja mam letne MICHELIN Energy E3A 195/65/15 max spokojnost a tu cenu si treba overit aj v obchodoch lebo ja napr. zhanam na letne gumy alu disky a prekvapilo ma ze tie co chcem maju u nas v obchode o 300Sk lacnejsie ako na nete zimne gumy som kupoval cez net boli to GY UG7 a zohnal som ich za 1960Sk kolko stoja v obchodovh neviem ale tolko urcite nie takze behat porovnavat a nakoniec kupit :papa

Pirelli P-6

Symetrický design, komfortní pneumatika pro nejnovější generaci limuzín, polododávek a MPV, Extra nízký odpor valivého tření (ELLR systém: flexibilita, plynulost a úspora paliva), Nízká hlučnost při tichém a odpočinkovém řízení, Vysoký počet najetých kilometrů, dlouhá životnost.

Michelin Energy E3A

Nejlepší přilnavost ve své kategorii na suchém i na mokrém povrchu. Nový etalon v oblasti životnosti a úspory energie.

:roker

myslím, že keď kúpiš modernú pneu od hociktorého známeho /prémiového/ výrobcu - Michelin, GY, Pirelli, Dunlop, Conti, bridgestone - nemôže byť zlá. ide už len o to čo preferuješ - či dlhú výdrž, prilnavosť na suchu alebo mokru, atď. treba pozrieť nejaké testy a potom sa rozhodni.

ja mám Michelin Pilot Primacy a spokojnosť.

žena má na FF II. kombi tiež to isté a nesťažuje si.:papa

Pred rokom som túto dilemu riešil aj ja na synovu 406 Break.Obuli sme spomínané Michelinky E3A,zatiaľ maximálna spokojnosť!

Keď si budem obúvať moju 307 SW,určite si ich kúpim.

:xvul Michelin by mi mal zaplatiť za reklamu :myslim:D

DUNLOP SP 01 195/65 R15 91H (letní)

Pro: Vzhledově velice atraktivní.Při jízdě tichá.Výborné jízdní vlastnosti,hlavně na mokru!

Proti: Provoz na Peugeot 307,montáž březen 07,demontáž listopad 07,najeto 22tisíc km,vzorek př.4,5mm,zad.5,5mm.Žádná jízda "brzda-plyn".Na předek budu muset koupit nové.

Shrnuti: Bezva pneu, ale málo km.:nevim

Podla testu 1.Pireli P6,2.Bridgestone ER300,3.Maloya Futura,4.Michelin Energy E3A

Podla ceny Bridgestone ER300 1550Kč.-,PirelliP6 1625.-,Michelin E3A +500 platíš za značku:D

http://www.pneu-servis.cz/

Ja mam Bridgestony Turanza ER300,známy tiež kupil Turanzy pred dvoma rokmi a má nabehane

50 000km a vravel že maximalna spokojnosť:super

Najlepšiu vydrž maju Micheliny Energy:papa

A tak si teraz vyber:aut

[upravil dne 27/1/08 MrVain]

Původně zaslal: Jajanko

Pred rokom som túto dilemu riešil aj ja na synovu 406 Break.Obuli sme spomínané Michelinky E3A,zatiaľ maximálna spokojnosť!

Keď si budem obúvať moju 307 SW,určite si ich kúpim.

:xvul Michelin by mi mal zaplatiť za reklamu :myslim:D

ja si tiez myslim ze Michelin patria na spicu v seriovo vyrabanych pneu....

ja tiez jazdim Michelin Primacy HP 215/55 r16 a uplna spokojnost.....na energy E3A mam urobenych 25000 km a stale ma podrzali....neni zmysel menit znacku

[upravil dne 5/2/08 marisw]

Michelin Primacy. Jednoznačně! Na 307 navíc eliminuje případný třepání volantu ve 130 km/h.

Původně zaslal: Ferin007

Michelin Primacy. Jednoznačně! Na 307 navíc eliminuje případný třepání volantu ve 130 km/h.

nemam problem, pri 130 km/h je to tiche, nic sa netrepe a pri tom mam capy suce na vymenu.....aj pri 160 - 170 v poho....ja som spokojny.....na VW passat ma otec 205/55 r16 Pirrely P6 POWERGY a taktiez v poho gumy......na 406 som mal dunlop Sport SP 01 , totiez super......

mozem sa iba priklonit mam tiez Micheliny Energy E3A 195/65/15 a nemam problem pri akej kolvek rychlosti so ziadnym trepanim ani nic podobneho ked ich zoderem urcite ich kupim znova.

radsej investujem peniaze do toho s cim som bol vzdy spokojny a nebudem riskovat nieco nove co nieje odskusane ludmi a casom....asi tak....

Taky se rozhoduju nad koupí pneu. V rozměru 205/55/R16 H nebo V. Váhám mezi Michelin E3A či Energysaver (2240), Bridgestone ER300 (2150) a Continental Premium Contact 2 (2070). Jde mi hlavně o kilometry a hlučnost. Závodit s rodiným kombíkem určitě nebudu... :D Co by ste mi doporučili??? :myslim

no ta conti guma je minimalně co se týče technologie o 2 třídy výš než ten energy saver od michelinu kterej je pro nižší třídu ( západní supermarketová guma)

tak radím conti

Původně zaslal: marshall

2marisw,

jaký máš výkon motoru se zeleným I.

povodne 90 koni, po chipe nieco okolo 123 koni