Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tatra 148 na pískoviště ještě jednou - aneb Marcel505 králem pískoviště


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Driver

Hmmmm to je slušnej veterán, s přívěsem jsem jí ještě neviděl. Myslím, že by ti sběratelé hraček možná utrhly ruce. Ale ty si jí určitě schováš pro svoje malé Marcely a Marcelky cooo :D

No malý důkaz: http://www.aukro.cz/item292600814_tatra_185.html

Na jednu stranu je jich už pro děti škoda a jsem rád že i toto zůstane ve sbírkách zachováno, aby i budoucí generace viděli, s čím jsme si hráli my. Ke každé patří, bohudík nebo bohužel, jiné hračky. Můj praděda za první republiky tahal místo auta za sebou pomalovanou papírovou krabici od bot (pak prej dělal za 2.války granátometníka, házel kameny a kolega řval "BUM":D, ale s tou krabicí to je pravda no:D), děda měl nějaký plechový auto, táta jednu 603 na baterie a to bylo tenkrát něco(!), kterou jsem podědil a bohužel :( zlikvidoval, no a dnešní děti už pomalu neví, co je to kačer na provázku a mají všechno na RC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

pampers v ty dobe, to snad i Marcel je na to starej, ten jel snad taky na latce, ne:myslim, ale na EE to nic nemeni:D:D:D

Myslím, že látka. Musel bych se přeptat opatrovníků... :D

No starej snad ještě nejsem...

Původně zaslal: jarajarda

No važ si jí, už je to starožitnost:) Dědo:D:D

To víš že si jí vážím, jsem byl fakt rád, že se našla, protože prý už několikrát měla na mále...

Původně zaslal: Driver

Hmmmm to je slušnej veterán, s přívěsem jsem jí ještě neviděl. Myslím, že by ti sběratelé hraček možná utrhly ruce. Ale ty si jí určitě schováš pro svoje malé Marcely a Marcelky cooo :D

Už toho pro ty děti schovávám docela dost... :D

jarajarda: Ani mi nemluv, já měl na hraní taky papírovou krabici, pokreslenou jako metro!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Guest servisman
Původně zaslal: adraj

jůůů:mrk:mrk:mrk to tady dlouho nebylo:potlesk.Sarkomi mohu říci,že mít všechny poklice na kolech,

tak by jsem řekl,že jsi ji právě koupil.:D:papa

nekoupil mají sjeté pneu to kluk jezdil o106 z kopečka dolu ,dávali tomu zabrat před 15ti lety.To byly časy :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: adraj

jůůů:mrk:mrk:mrk to tady dlouho nebylo:potlesk.Sarkomi mohu říci,že mít všechny poklice na kolech,

tak by jsem řekl,že jsi ji právě koupil.:D:papa

nekoupil mají sjeté pneu to kluk jezdil o106 z kopečka dolu ,dávali tomu zabrat před 15ti lety.To byly časy :super

Já jí taky pouštěl z kopečka, a jednou, aby nevjela pod auto, tak jsem po ní skočil... Tatra přežila, ale tepláky ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...