Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dovoz ojetých Peugeotů


405GLD

Recommended Posts

Počítal jsem tak do 200tis. Kč.

To David106s16

Kámoš právě za tuto cenu přitáhl z Belgie dost dobrou 406 HDi, r.v. 2000 55tis. najto. auto bylo bořený jen na bok - dveře promáčklé, poškrábané a zrcátko utržené, prasklí blinkr přední. Chvylku s tím ta Belgičanka ktéré to patřilo jela po svodidlech.:D

Budu vděčný všem za dobrej tip.

To Oddie: Anonci kupuju ale právě že se těch inzerátů v anonci vystřídá moc. Chtěl jsem spíš nějakej zaručenej a ověřenej tip.

Díky všem. ČUS MAXIM

:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To David 106:

Tak přije? do Ústí n/L a sám se můžeš přesvědčit. V říši pohádek jsem nikdy nebyl to co jsem napsal za tím si stojím. Měl prostě více štěstí než rozumu.

Ty máš možnost něco sehnat do 200tis. Kč, r.v. 2000.

Čus MAXIM:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tedy nevim, pred 4 mesicema jsem taky kupoval pazouta a za 200 nic rozumneho nebylo, nakonec jsem koupil 306 1.8 16V s plnou vybavou + 16\" kola, rv 7/2000, najeto 25000 (rok to stalo, takze by se tomu mohlo treba verit). Za 250000, samozrejme ze to bylo bourany, ale dobre opraveny, tak mi to rekli ve 2 of.peugeot servisech (+ ten clovek mi zaplatil jeste 8000 za neopraveny veci po oprave)

Kdybych videl nekde takovou 406 tak bych se ani nerozmejslel ... dival jsem se i na inzeraty v nemecku a nic mnoho, trochu levnejsi nez tady ... ale do aut nevidim, jen muj nazor po tom co jsem prochazel annonci za annonci, tipcars apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...