Tomasi1

diagnostika

10 posts in this topic

Zdravíčko...takže mám P 206 1,4 HDi aa chcel by som sa opýtať, či tu nejaký chlapec v Košiciach a okolí nemá program na urobenie diagnostiky...ak mi to vie niekto zrobiť, určite sa dohodneme..ved to nechcem zadarmo :)

no ono tam predpokladám vyskočí viacero chýb...ale svieti mi kontrolka diagnostiky, taktiež kontrolka ručnej brzdy aj abs..samozrejme že bliká nadpis "stop"...je toho proste viac

juuuj kamoško...tak to teda nemám...a ak si spočítam naklady na cestu do BB, tak ma to vyjde zhruba rovnako ako keby som to dal robiť do servisu :myslim ...asi sa poohliadnem po nejakom lacnejšom servise..kedže sa nik neozýva...ale vdaka aj tak

kasli na lacnejsi chod do peugeotu ta diagnostika je ovela kvalitnejsia (robim na nej) rataj tak 0.7hodiny diagnostika x cca 700Sk to njeje take zle...

no nefim ci je ta diagnostika v oridzo servise najkvalitnejsia.. ,moje skusenosti su prave opacne.., v peugeote mi nevedel inacitat udaje z jednotky, potom sm natrafil na jedneho teepka- autoelektrikara a ten to v poho poriesil..., v peugeote odomna zobrali 2500( sice mi aj klimu plnili, no zbytocne, lebo aj tak ju nerozbehali, ale neva...) a u toho elektrikara sm to mal za tri stovky.. takze moja skusenost...

to maximum: ..no a ty si z Košíc?..nechcel by ten autoelektrikár drobnú fušku? :D:D:D