Sign in to follow this  
Followers 0
jarajarda

Výdrž baterie NOKIA 6300

30 posts in this topic

Mám tenhle telefon přes týden a baterka mi vydrží maximálně den a půl a na noc ho vypínám...

Má ho tu někdo? Jak dlouho vydrží vám? Díky:)

Segra ho má taky, a baterka ji vydrží cca 4-5 dni, a to ho nevypíná a napíše celkem hodně zpráv denně. A telefon má tak měsíc. Asi je někde chyba :myslim

:Dhoj...mě to vydrží taky tak den a půl..někdy ale i tři..zaleží, jak moc ho otravuji s telefonováním bo posloucháním hudby..ale inak super krystalka..:D:super

Já ho mám a když hodně volám tak mi vydrží tak max. 2 dny a to ho nevypínám..... jo a nemáš zaplý Bluetooth ????? ten hodně vybíjí baterku.

Volám denně tak řekl bych max.15-20minut, bluetooth denně max 10, vyloženě jen stáhnu tak 5 fotek a asi 30sms odesílaných přes Vodafone SMS Gratis před Edge..

pokud je chladno tak mobil se vybíjí více v létě mne vydrží déle než nyní v těchto mrazech,Máš to jako u auta

Původně zaslal: sarkomi

pokud je chladno tak mobil se vybíjí více v létě mne vydrží déle než nyní v těchto mrazech,Máš to jako u auta

Zatím tolik venku nebyla, navíc jí nosím v kapse u kalhot, tak tam jí je teplo:D

5 dní je přeci jen rozdíl oproti 2....jeden a půl....

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Mě vydržela taky asi 5 dní, a 2 měsíce:D

:o
No co, pak jsem ji prodal, bo mi lezla krkem:D:D

Původně zaslal: jarajarda

Mě vydržela taky asi 5 dní, a 2 měsíce:D

:o

No povidej, na co se mam připravit....?

No každá baterie chce pořádně naformovat. Nechat několik cyklů nabýt do plna a nechat vybít do mrtě. Toto je dobré i pro nové typy baterií (Li-on, Li-pol)

No povidej, na co se mam připravit....?No to se nemusíš připravovat, to je hned od začátku, je možný že tvoje už bude vychytaná.

1. Blikání displaye při vytáčení a Wapování, prostě po displayi běhali proužky

2. Téměř nepoužitelný Hlasový záznamník, musel jsi do toho řvát aby byl záznam alespoň trochu slyšet, nebyl to problem kusu, na prodejně jsem zkoušel i jinou, potvrzeno i na Nokia foru.

3. Při hovoru se v reproduktoru ozývali jakési interference a chrčění a zkreslovalo to zvuk na nesrozumitelný, jen někdy, z ničeho nic to začalo i přestalo.

4. to mi až tak nevadilo, ale foťák byl hroznej.

5. Klávesnice, skoro jednolitá plocha bez výstupků, špatná hmatová orientace, neustále jsem mačkal něco jinýho při psaní.

Pokud si na něco vzpomenu tak ti to napišu, jinak vydrž byla dost dobrá na takovou placku

[upravil dne 14/1/08 Radek Hurvajz]

No povidej, na co se mam připravit....?No to se nemusíš připravovat, to je hned od začátku, je možný že tvoje už bude vychytaná.

1. Blikání displaye při vytáčení a Wapování, prostě po displayi běhali proužky

2. Téměř nepoužitelný Hlasový záznamník, musel jsi do toho řvát aby byl záznam alespoň trochu slyšet, nebyl to problem kusu, na prodejně jsem zkoušel i jinou, potvrzeno i na Nokia foru.

3. Při hovoru se v reproduktoru ozývali jakési interference a chrčění a zkreslovalo to zvuk na nesrozumitelný, jen někdy, z ničeho nic to začalo i přestalo.

4. to mi až tak nevadilo, ale foťák byl hroznej.

5. Klávesnice, skoro jednolitá plocha bez výstupků, špatná hmatová orientace, neustále jsem mačkal něco jinýho při psaní.

Pokud si na něco vzpomenu tak ti to napišu, jinak vydrž byla dost dobrá na takovou placku

[upravil dne 14/1/08 Radek Hurvajz]

Aha. No vypadá to že už to je vychytané, zřejmě tedy na úkor baterie:myslim Jinak klávesnice, zrovna mě třeba vyhovuje, ale je to o tom, komu se co líp mačká, u mobilu jde o pohodlnost v ovládání především a nemělo by se to lámat přes koleno:super

Asi se budu muset pokouknout po nový baterce..