Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 a tempomat


Guest jyrka_v

Recommended Posts

Guest jyrka_v

Ahoj,

tak mi dneska jeden šikovný mechanik zprovoznil tempomat ve 407. Postačí k tomu koupit páčku za 1300 bez DPH a hodinka práce, hlavně zapnutí v palubním počítači - celkem tedy kolem 2000 s DPH.

Peugeot se aut od poloviny loňského roku snaží montáži zabránit, takže ne u všech 407 to jde- moc se nedivím, při montáži z výroby to stojí 14.000

Kdo mi to montoval neřeknu, mají to oficiálně zakázané od dovozce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jyrka_v

Ahoj,

tak mi dneska jeden šikovný mechanik zprovoznil tempomat ve 407. Postačí k tomu koupit páčku za 1300 bez DPH a hodinka práce, hlavně zapnutí v palubním počítači - celkem tedy kolem 2000 s DPH.

Peugeot se aut od poloviny loňského roku snaží montáži zabránit, takže ne u všech 407 to jde- moc se nedivím, při montáži z výroby to stojí 14.000

Kdo mi to montoval neřeknu, mají to oficiálně zakázané od dovozce :-)

u nas se to montuje běžně jen to stoji trošku vic , jde jen oto jak je vuz na to připraven nebo ne , tedy spiš BSI , ale celkova cena nejde přes 4tisice. cena pačky souhlasi.

o tom že by to dovozce zakazoval slyším prvně , kor když to nabízí jako dodatečný doplněk vozu v katalogu doplnku .:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

Dodatočná montáž tempomatu do 407 v Bratislave absolútne bez problémov v autorizovanom servise. Páčka tempomatu je oficiálny náhradný diel (je ich niekoľko typov, ceny sa tým pádom trochu líšia). O možnosti montáže rozhoduje príprava automobilu z výroby (kabeláž, a pod.) - autá bez tempomatu nemajú prípravu na obmedzovač rýchlosti = tempomat bude fungovať iba v režime regulácie rýchlosti. Cena komplet do 4.000,-Sk. Pri optimálnej konfigurácii auta sa jedná výlučne o namontovanie páčky a oživenie komunikácie medzi riadiacou jednotkou a páčkou. (výnimočne sa môže stať, že auto s konkrétnou páčkou komunikovať nebude a bude treba vyskúšať inú páčku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...