Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ET


tomike

Recommended Posts

Nazdar. Viem, ze sa to tu preberalo, ale .... Na 406 ide ET 15 - 18. Mohol by niekto napisat ET akych rozmerov sa da dostat na 406 bez podloziek a ake s podlozkami ( akymi).Myslim, ze viacerym ludom sa to pred letom zide. Zaujima ma ci tam vobec mozem dostat ET 10,20,35 atd. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl jsem tam 17 palcové kola s ET 20 a pasovali tam jen tak tak. Obutí bylo 225/50. Jenom jsem musel lehce upravit bodběh u pravého zadního kola. Je tam vystouplej umělí kryt co kryje trubku do nádrže. Jen jsem vykrojil tan plast aby kolo nedrhlo. Jinak cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P 406 Break 2.0 benzín (asi větší brzdiče či co)

bez podložek ET 18 u plecháčů, ET 12 a méně u hliníků :-)

Doma se mi teď z nevědomosti právě válí 15ky vícepaprskové (moooc by semi líbyli, kdyby tam šly). ET mají 18 a už je to problém. Nevejdou se kvůli brzdičům.:roll

Kdyby někdo chtěl, ale spíše z ČR (SK mám problém s dopravou), brnkněte, napiště, cokoli:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

P 406 Break 2.0 benzín (asi větší brzdiče či co)

bez podložek ET 18 u plecháčů, ET 12 a méně u hliníků :-)

Doma se mi teď z nevědomosti právě válí 15ky vícepaprskové (moooc by semi líbyli, kdyby tam šly). ET mají 18 a už je to problém. Nevejdou se kvůli brzdičům.:roll

Kdyby někdo chtěl, ale spíše z ČR (SK mám problém s dopravou), brnkněte, napiště, cokoli:D

Ted tomu nerozumim.ET 18 na 406tku nepasujou?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

P 406 Break 2.0 benzín (asi větší brzdiče či co)

bez podložek ET 18 u plecháčů, ET 12 a méně u hliníků :-)

Doma se mi teď z nevědomosti právě válí 15ky vícepaprskové (moooc by semi líbyli, kdyby tam šly). ET mají 18 a už je to problém. Nevejdou se kvůli brzdičům.:roll

Kdyby někdo chtěl, ale spíše z ČR (SK mám problém s dopravou), brnkněte, napiště, cokoli:D

Dej sem fotky těch kol,měl bych zajem o nějaky pekny na svoji 406tku:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

P 406 Break 2.0 benzín (asi větší brzdiče či co)

bez podložek ET 18 u plecháčů, ET 12 a méně u hliníků :-)

Doma se mi teď z nevědomosti právě válí 15ky vícepaprskové (moooc by semi líbyli, kdyby tam šly). ET mají 18 a už je to problém. Nevejdou se kvůli brzdičům.:roll

Kdyby někdo chtěl, ale spíše z ČR (SK mám problém s dopravou), brnkněte, napiště, cokoli:D

Co to máš za brzdiče????? Snad ne Brembo???? to se do 2 litrových benzínáků nedávalo.....jedině že by byl někdo stejný blázen jako já.....:D:D:D dej sem fotky tech brzdičů a i kol....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...