Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

světla new model 406 v old modelu-pravda jednou pro vždy.


Pe.Tr

Recommended Posts

No bouraný to asi nebylo protože když sme to prohlíželi v dílně tak je tam všude v motorovim prostoru a na podvozku původní barva a proč si myslim, že se to měnilo protože to auto je z 96 roku a v 96 roce se ještě 406tky s timhle předkem nedělali tak podle tohe je jasný že to někdo předělával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Teď jsem si to uvědomil, že tam máš ten hanbinec :D Ale to je zase naopak docela povedený - jeden čas jsem to do bejvalky taky chtěl, ale pšt :aut Mě se nelíběj, ty co dávaj do 308 tuším, s tím chromovaným kolečkem. Zrovna právě u 406 konečně udělali pěkný mlhy, co laděj k horním světlům, do tý doby to byly všzde krychle alá Š120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

tak jsem se dozvěděl co jsem očekával :( . Předělat čumák není sranda a otázka pár šroubků. Řešením je buď tuningová cesta - kitování, broušení, lak, nebo výměna celého čumáku. Když mě se ten faceliftovanej čumák tak líbí :-) . Závěr : pokud má nabořenej předek starší model, pokusil bych se home-facelift. Jinak je to zbytečné plytvaní času, peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezčí je vyleštit old model...už to tu někdo dělal a já se chystám taky... ty z new modelu jsou fajne ale moc dlouhý....auto opticky zúží místo aby roztáhli díky úzké masce...napadlo mě osobně dát jen světa z new modelu které by se u masky uřízli a zkrátily pro člověka co vaří plasty není problém,dovařila kapota,a na náraznk budou sedět v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...