Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní světla- čištění, černé žárovky


jarajarda

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, jak často čistíte vnitřek koncových světel? Včera jsem je rozdělal asi po 4měsících, pravé lehce zanesené, levé daleko horší- fotka. Udělala se mi mezi tím plastovým překrytem a těsnící gumou u blatníku skulinka, řešil to někdo? Teď jsem to umyl a napadl mě silikon...

[upravil dne 12/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to neřeším, jednou za půlrok to vypucuju.. stejně z těch 4 "pětiwattovek" je vždycky nějaká "hin", takže ji přitom vyměním.

Jinak, je skvělý, jak tou skulinou (ano, mám tam asi 3 mm" v noci uniká do prostoru bílé světlo :)

mmch, teď odešly po 50 tkm zase přední :nevim... no jo, no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

já to neřeším, jednou za půlrok to vypucuju.. stejně z těch 4 "pětiwattovek" je vždycky nějaká "hin", takže ji přitom vyměním.

Jinak, je skvělý, jak tou skulinou (ano, mám tam asi 3 mm" v noci uniká do prostoru bílé světlo :)

mmch, teď odešly po 50 tkm zase přední :nevim... no jo, no

Tak jsem to vyčistil, zadělal a zasilikonoval díru:)

Jo, to mě dělalo taky:D

:o jako po 50 000km? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj: jo, přední se mnou objely jednou zeměkouli :) Vydržely 2 roky.

kus á 78,- Kč ;) Jsou to nějaký +30%, takovouhle výdrž jsem +/- čekal.

jj, jedna rupla, tak půjdou obě nový a ta "zdravá" do krabičky jako náhradní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Chtěl bych se zeptat, jak často čistíte vnitřek koncových světel? Včera jsem je rozdělal asi po 4měsících, pravé lehce zanesené, levé daleko horší- fotka. Udělala se mi mezi tím plastovým překrytem a těsnící gumou u blatníku skulinka, řešil to někdo? Teď jsem to umyl a napadl mě silikon...

[upravil dne 12/1/08 jarajarda]

Já to jednou dělal Janče205 - páč jí to vůbec nesvítilo, tak jsem jí tam vrazil jednu 5 W, a špinavý to tam teda měla fest...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jarajarda

Chtěl bych se zeptat, jak často čistíte vnitřek koncových světel? Včera jsem je rozdělal asi po 4měsících, pravé lehce zanesené, levé daleko horší- fotka. Udělala se mi mezi tím plastovým překrytem a těsnící gumou u blatníku skulinka, řešil to někdo? Teď jsem to umyl a napadl mě silikon...

[upravil dne 12/1/08 jarajarda]

Já to jednou dělal Janče205 - páč jí to vůbec nesvítilo, tak jsem jí tam vrazil jednu 5 W, a špinavý to tam teda měla fest...

Eště se pořád bavíme o světlech že jo?:D

No občas je to potřeba vypucovat, měli by to dělat i ti 120káři kterejm to nesvítí pomalu vůbec....

[upravil dne 13/1/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

jj: jo, přední se mnou objely jednou zeměkouli :) Vydržely 2 roky.

kus á 78,- Kč ;) Jsou to nějaký +30%, takovouhle výdrž jsem +/- čekal.

jj, jedna rupla, tak půjdou obě nový a ta "zdravá" do krabičky jako náhradní.

Tak to je hodně dobrej výkon:) Když jsem měl ještě H4, tak jsem tam měl taky +30% od Starline a cena asi jak píšeš, tak to byly možná ony? Z Kelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, Starline v žádném případě. A z Kelly nebyly, byly z mého oblíbeného kvelbu.

Většinou se nevyplatí kupovat levné věci.

P.S: U těch 120 tam prach není, ale vzhledem k tomu, že ty plasty jsou již cca 20 let staré a vývoj plastů za tu dobu pořádně pokročil, takže se přikláním k tomu, že jsou spíše "vyšísované" ( a s tím už nic neuděláš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já když přivez svou 205 domů tak polovina zad světel nešla, tak jsem se dal do rozebírání a když jsem viděl v jakým humusu jsou tam ty žárovky máčklý tak jsem chtěl kupovat nový světla. No ale nedalo mi to a zkusil jsem to vyčistit a kupodivu je to tam tak dobře vymyšlený že to vyčistit šlo. Teď jsou světýlka jedna báseň a dokonce jsem si dal na zpátečku pískací žárovku:P:P:aut:aut:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

No já když přivez svou 205 domů tak polovina zad světel nešla, tak jsem se dal do rozebírání a když jsem viděl v jakým humusu jsou tam ty žárovky máčklý tak jsem chtěl kupovat nový světla. No ale nedalo mi to a zkusil jsem to vyčistit a kupodivu je to tam tak dobře vymyšlený že to vyčistit šlo. Teď jsou světýlka jedna báseň a dokonce jsem si dal na zpátečku pískací žárovku:P:P:aut:aut:mrk:mrk

A pak si všichni okolo myslej že couvá náklaďák jo:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně jen ať mají strach:D:D Jednou když jsem ještě neměl 205 tak jsem na parkovišti u marketu ťuknul ňáký babce do košíku kterej si "mazaně" postavila za moje auto. Je fakt že s tim megakřídlem co tam bylo jsem toho moc neviděl:aut:aut. No ale hrklo ve mě pěkně a od tý doby si dávám do couvačky pískačku. Ikdyž z 205 je vidět výborně.:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chotemicak

Jasně jen ať mají strach:D:D Jednou když jsem ještě neměl 205 tak jsem na parkovišti u marketu ťuknul ňáký babce do košíku kterej si "mazaně" postavila za moje auto. Je fakt že s tim megakřídlem co tam bylo jsem toho moc neviděl:aut:aut. No ale hrklo ve mě pěkně a od tý doby si dávám do couvačky pískačku. Ikdyž z 205 je vidět výborně.:super:super

Luxusne videt rekl bych :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

P.S: U těch 120 tam prach není, ale vzhledem k tomu, že ty plasty jsou již cca 20 let staré a vývoj plastů za tu dobu pořádně pokročil, takže se přikláním k tomu, že jsou spíše "vyšísované" ( a s tím už nic neuděláš).

No stačila by leštěnka, prokoukli by...

Jinak málo svítící světla mi hodně vadí, jsem pak pochopitelně snadno přehlédnutelný, tak je radši mám pořádně vyčištěná...

jarajarda: To víš, Janča, tý se musí člověk věnovat...

[upravil dne 13/1/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: vix

P.S: U těch 120 tam prach není, ale vzhledem k tomu, že ty plasty jsou již cca 20 let staré a vývoj plastů za tu dobu pořádně pokročil, takže se přikláním k tomu, že jsou spíše "vyšísované" ( a s tím už nic neuděláš).

No stačila by leštěnka, prokoukli by...

Jinak málo svítící světla mi hodně vadí, jsem pak pochopitelně snadno přehlédnutelný, tak je radši mám pořádně vyčištěná...

jarajarda: To víš, Janča, tý se musí člověk věnovat...

[upravil dne 13/1/2008 Marcel505]

Je to o přístupu. Já je taky čistím protože viděn být chci:)

......:mad:........ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...