Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

osvětlení kufru u 306ky


Guest Ludweek

Recommended Posts

lidicky...poradite mi kde je u 306ky spinac na osvetleni kufru...kdyz pripojim kabely k zarovce a zavru kufr tak se rozsviti...kdyz ho otevru tak zhasne :) mam pocit ze na tom spinaci sou jenom prehozeny kabliky...doufam :)

a taky bych rad sehnal plastovy kryt třetiho brzdoveho svetla...ten muj ma ulomeny pacicky ..takze se neda prisroubovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínání osvětlení je dělané přes takový podivný spínač. Vypadá to jako vršek od fixky ve kterém je ocelová kulička a dva plíšky. Pokud je kufr zavřený, kulička sjede na opačný konec a nespojuje kontakty. Když kufr otevřeš, kulička sjede k těm plíškům a sepne je. Vede do toho jen jeden drát - kostra. 12V vede do světla a zem ze světla de přes ten spínač na plech. Najdeš ho po sundání vnitřního obložení kufru. Nejde to splést. Tvůj případ asi bude, že ten spínač bude otočený - stačí odšroubovat, otočit o 180 stupňů a našroubovat zpět. Někdo se v tom asi vrtal a dal to tam opačně.

Mám to taky rozbité (chvílemi chodí, chvílemi ne). Pokud někdo máte zbytečný tak prosím prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoby: chápu a testnu to. Už jsem to jednou křivil a rejpal do toho. Chvíli to chodilo ale zas to blbne. Tak udělám ještě jeden pokus. Když se do toho trochu praští tak se to rožne, takže jsem to zatím nějak nehrotil. Až bude čas tak do toho znova vlezu a nedám si pokoj než to bude chodit na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...