Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTO - MOTO - STYL


Medvěd

Recommended Posts

Tak jsem právě sledoval nový pořad ČT o autech s jediným pocitem - ZLATÁ TOTALITNÍ AUTO-MOTO-REVUE. To, co v televizi auto-moto-revue po revoluci nahradilo mě osobně moc nebralo, ale tento nový pořad je podle mě šílenost. Reportáže s takovou výpovědní hodnotou jako "cesta do Alp" nebo "Den traktoristy" byly poněkud nad rámec mého chápání, to by snad měli promítat někde za trest.

Je to jen můj osobní pocit (možná už jsem holt starej) nebo si někdo myslí totéž?

Pokud se to snad někomu líbilo - pak se hluboce omlouvám

[upravil dne 12/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas! Taky rád vzpomínám na AMR s Hrnčířem a Dolejšem, hlavně jak dělali křižovatky s autíčky na ovládání ;) ale jelikož si z toho později začali dělat "malou domů", tak byl pořad ukončen. S p.Beránkem měl pořad odpovídající úroveň a to jak v souvislosti s formátem veřejnoprávní TV, tak po odborné stránce (na rozdíl od Autosalonu na Primě :bojim ). To co vysílali místo AMR dneska to bylo něco strašnýho, úroveň bídná, reportáž o traktoristovi vypovídala tak max. o tom, že teď holt Venca musí víc makat... Ach jo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

a co se deje v takovem dni traktoristy? ja to nevidel :D

mrkni se na to pres net..ja se u toho i docela pobavil..

jinak ja se na Autosalon a AMR, resp. ted AMS divam ne proto, abych se neco dozvedel, ale abych videl v telce i neco jinyho nez nejakej "zenskej" serial nebo zpravy..kdyz se chci o nejakym aute neco dozvedet, tak si to najdu na netu

podle me jediny opravdu zajimavy porad o autech je Top Gear a 5th Gear (Tiffa Needella fakt zeru:aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

tak jsem něco prošvihl dnes jsem koukal na primu na autosalon.

Na autostal jsem nekoukal byl jsem raději s rodinou a se psem na vzdoušku ,takže jsem udělal daleko lépe než koukat na telku.Do lonska se dalo koukat a jak to vypadá po novu uvidím příště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...