Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba žárovky


Guest MMMMM

Recommended Posts

Občas mi při jízdě přijde chyba direction indicator faulty a je tam přeškrtnutá žárovka. Všechny světla svítí. Nevíte jak zjistímo co jde.Jaká žárovka je špatná? Jinak je vše OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tatikové 407SW velký displej(nevím jaké má označení je to ten s navigací,abys to chápal)je v menu přímo položka diagnostic(nebo tak nějak) na to klikne a pokud má nějakou chybu,nebo něco tak se mu tam zobrazí(např.že mu nesvítí zadní levé světlo):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám bez navigace, mám tam 4 položky - rádio,klimatizace,nastavení a ještě jednu.Myslím si že žádnou diagnostiku tam nemám,jestli se to neskrývá někde pod jinou položkou. Poraďte jestli to tam někde je nebo co mám dělat? Žárovky ale svítívšechny tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Já mám bez navigace, mám tam 4 položky - rádio,klimatizace,nastavení a ještě jednu.Myslím si že žádnou diagnostiku tam nemám,jestli se to neskrývá někde pod jinou položkou. Poraďte jestli to tam někde je nebo co mám dělat? Žárovky ale svítívšechny tak nevím.

Svítí ti i brzdový obě, bývá to kontrola brzdových světel, ale znám to ze starších aut než je 407 tak je možný že je to jinak

No a ještě by to mohl zpusobovat špatný kontakt na žárovce

[upravil dne 13/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky napadlo ale nedělá to při brždění naopak, brzdový svítí. Ještě chodí jedna hláška ale to je velmi rychle hned to zmizí. Něco jako "Left hand stop lamp directy fault" Ale jestli jsem to stihl dobře přečíst. Ve většině případech chodí to první "direction indicator faulty".

Brzdovky svítí ale asi to bude nějaký studenák, prostříknu to. Proč to dělá ale i když nebrzdím to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Mě to taky napadlo ale nedělá to při brždění naopak, brzdový svítí. Ještě chodí jedna hláška ale to je velmi rychle hned to zmizí. Něco jako "Left hand stop lamp directy fault" Ale jestli jsem to stihl dobře přečíst. Ve většině případech chodí to první "direction indicator faulty".

Brzdovky svítí ale asi to bude nějaký studenák, prostříknu to. Proč to dělá ale i když nebrzdím to netuším.

No ty by byla Levá brzdová svítilna, ale je tam HAND což je ruční, tak nevim, snad jen jak jsi to nestihl přečíst. To druhý je ukazatel směru (blinkr), Projdi ty kontakty na žárovkách, hlavně brzdových a blinkrů

[upravil dne 13/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 407čkách je problém s konektormi na zadnom ľavom svetle, odpoj ho a pozri či nie je spálený. Ak nie, skús povyhýnať trošku piny na konektori na svetle...

Ak ani to nepomôže tak ja už som musel meniť na dvoch 407čkách zadné dosky svetiel kde sú žiarovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...