Guest MMMMM

Chyba žárovky

35 posts in this topic

Občas mi při jízdě přijde chyba direction indicator faulty a je tam přeškrtnutá žárovka. Všechny světla svítí. Nevíte jak zjistímo co jde.Jaká žárovka je špatná? Jinak je vše OK

Jenom to co se mi v tu chvíli objeví na panelu, pak to zmizí. Jak zjistím detaily? Kde je diagnostika?

U tatikové 407SW velký displej(nevím jaké má označení je to ten s navigací,abys to chápal)je v menu přímo položka diagnostic(nebo tak nějak) na to klikne a pokud má nějakou chybu,nebo něco tak se mu tam zobrazí(např.že mu nesvítí zadní levé světlo):papa

Já mám bez navigace, mám tam 4 položky - rádio,klimatizace,nastavení a ještě jednu.Myslím si že žádnou diagnostiku tam nemám,jestli se to neskrývá někde pod jinou položkou. Poraďte jestli to tam někde je nebo co mám dělat? Žárovky ale svítívšechny tak nevím.

Původně zaslal: MMMMM

Já mám bez navigace, mám tam 4 položky - rádio,klimatizace,nastavení a ještě jednu.Myslím si že žádnou diagnostiku tam nemám,jestli se to neskrývá někde pod jinou položkou. Poraďte jestli to tam někde je nebo co mám dělat? Žárovky ale svítívšechny tak nevím.

Svítí ti i brzdový obě, bývá to kontrola brzdových světel, ale znám to ze starších aut než je 407 tak je možný že je to jinak

No a ještě by to mohl zpusobovat špatný kontakt na žárovce

[upravil dne 13/1/08 Radek Hurvajz]

Mě to taky napadlo ale nedělá to při brždění naopak, brzdový svítí. Ještě chodí jedna hláška ale to je velmi rychle hned to zmizí. Něco jako "Left hand stop lamp directy fault" Ale jestli jsem to stihl dobře přečíst. Ve většině případech chodí to první "direction indicator faulty".

Brzdovky svítí ale asi to bude nějaký studenák, prostříknu to. Proč to dělá ale i když nebrzdím to netuším.

Mě to taky napadlo ale nedělá to při brždění naopak, brzdový svítí. Ještě chodí jedna hláška ale to je velmi rychle hned to zmizí. Něco jako "Left hand stop lamp directy fault" Ale jestli jsem to stihl dobře přečíst. Ve většině případech chodí to první "direction indicator faulty".

Brzdovky svítí ale asi to bude nějaký studenák, prostříknu to. Proč to dělá ale i když nebrzdím to netuším.

No ty by byla Levá brzdová svítilna, ale je tam HAND což je ruční, tak nevim, snad jen jak jsi to nestihl přečíst. To druhý je ukazatel směru (blinkr), Projdi ty kontakty na žárovkách, hlavně brzdových a blinkrů

[upravil dne 13/1/08 Radek Hurvajz]

Na 407čkách je problém s konektormi na zadnom ľavom svetle, odpoj ho a pozri či nie je spálený. Ak nie, skús povyhýnať trošku piny na konektori na svetle...

Ak ani to nepomôže tak ja už som musel meniť na dvoch 407čkách zadné dosky svetiel kde sú žiarovky...

Tak opravdu první část je "Left hand stoplamp" potom už jsem to nestihl stoplamp je dohromady

Tajenka je už celá

Left hand stoplamp bulb faulty - co to asi je?

Tajenka je už celá

Left hand stoplamp bulb faulty - co to asi je?

Žárovka brzdového světla po levé ruce je vadná, tak bych to přeložil já;)

Hnusoba ti píše co to je, tak na ten konektor vlítni a je to;)

[upravil dne 14/1/08 Radek Hurvajz]

Vlítnu ale na tu brzdovku bych to nehádal,to by přeci dělalo při brzdění. A to rozhodně nedělá.Zkouknu všechny

Nene, to se kontroluje právě když nebrzdíš, jak jsou tam změny odporu vlivem špatného konektoru tak to hlásí jakoby špatnou žárovku, tak se kvuli tomu nedají použít LED žárovky, teda dají ale je potřeba zařadit odpor a kontrolu oblbnout

Ešte raz to napíšem... :)

Najčastejší problém je so spáleným konektorom na ľavé zadné svetlo...

Ak je ten v poriadku, problém môže byť aj vo veľkom odpore na doske svetla na ktorej sú žiarovky...Poprípade zlý kontakt medzi doskou a konektorom...

To MMMM -->>> sorky ale k 407 jsem se dostal až včera večer tak ti posílám fotky,je to foceno večer mobilem tak sorky za kvalitu

Tak ta první, ten název je nakonec Diagnosis vehicle

post-0-1410959857038_thumb.jpg

No a po potvrzení nabídky Alert log,ti vypíše ty chyby,na fotce není žádná chyba,kdyby byla tak ti ji tam přesně vypíše:super

post-0-14109598570845_thumb.jpg

Tak jsem vůbec nezjistil jakvyndám tu plástev s žárovkama, vyndaval jste to někdo?