Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chceš si postavit auto??


Guest servisman

Recommended Posts

Guest servisman

co dodat zlaté ABC pamatuji velmi dobře odebíral jsem jej do doby než jsem odešel na VZS vojenskou základní službu.Skládal jsem hrál jako divej modelky tam byly suprové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já když doma ležel se zánětem průdušek tak jsem si hrál s tímhle.. Tenkrát to stálo 20 korun.. No už to bude nějakéjch 15 let a za du dobu párkrát vykolejila.. No však je to na ní vidět..

post-0-14109598506327_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

to je hnus... zlaté ABC (někdy v 90. letech vyšla 405 T16 Pikes Peak :) Měl profilovanou kapotu, tvarovaná kola... prostě, model jak má být ...

Nechci vám do toho kecat kluci, ale tohle není ten model 405 T16 Pikes Peak. Mám ho doma postavenej, zkusím zajistit fotky ;) Copak Abíčko a papírový modely, na základce sem tím trávil kupu času...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

kazdy kdo uz neco pamatuje, tak s papirovyma modelama travil nejaky cas....

Já toho pamatuji málo a taky jsem s papírovýma modelala trávil nějaký čas...

sarkomi: no docela to tam přehnali - sjednotit 204 a 304... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: vix

to je hnus... zlaté ABC (někdy v 90. letech vyšla 405 T16 Pikes Peak :) Měl profilovanou kapotu, tvarovaná kola... prostě, model jak má být ...

A ja se tak snazil :(

Jinak tamten model je nadhernej, ale to bych uz asi nezvladl :mad:

Nenech si zkazit náladu, udělaný to je dobře a i ten těžší by jsi zvládl. Stačí mít čas a trpělivost:) A nůžky a lepidlo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Nenech si zkazit náladu, udělaný to je dobře a i ten těžší by jsi zvládl. Stačí mít čas a trpělivost:) A nůžky a lepidlo:super

Neboj, nejak vazne to neberu. Cas by i byl, ale obcas chybi ta trpelivost, nuzky mam asi 30 cm, po nejaky dobe se celku pronesou, no a lepidlo jen sekundovy, ale co, stacilo... Jenze co je nejvetsi problem jsou my klepajici se ruce, horsi dedictvi... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matrix : klepající ruce se dají cvičit ;)

No jo, to se to staví, když menší než 30 cm nůžky doma nemáte, že... příště zkus třeba nůžky na plech :)

Ehm, komentoval jsem propracovanost modelu (dá-li se to papírové dílko tak nazvat) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Matrix : klepající ruce se dají cvičit ;)

No jo, to se to staví, když menší než 30 cm nůžky doma nemáte, že... příště zkus třeba nůžky na plech :)

Ehm, komentoval jsem propracovanost modelu (dá-li se to papírové dílko tak nazvat) ;)

Mensi si chci tak i tak koupit , ale vzpomenout si, zeo.. A na plech si muzu pujcit praci :aut

Ja vim, je to proste takova 20-minutovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: vix

Matrix : klepající ruce se dají cvičit ;)

No jo, to se to staví, když menší než 30 cm nůžky doma nemáte, že... příště zkus třeba nůžky na plech :)

Ehm, komentoval jsem propracovanost modelu (dá-li se to papírové dílko tak nazvat) ;)

Mensi si chci tak i tak koupit , ale vzpomenout si, zeo.. A na plech si muzu pujcit praci :aut

Ja vim, je to proste takova 20-minutovka

Na papír nejlepší Herkules (bude stát okolo 50-60Kč taková větší žlutá pixla), vteřiňák, to sem ještě neslyšel :D Ale dobrý, na pohled se to nepozná no:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Na papír nejlepší Herkules (bude stát okolo 50-60Kč taková větší žlutá pixla), vteřiňák, to sem ještě neslyšel :D Ale dobrý, na pohled se to nepozná no:D:D

Neboj, o Herkulesi vim, mel jsem ho, ale uz dosel a nic jinyho pri ruce nebylo a kdyz je cena nekde pod 2 kc tubicka tak co... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: jarajarda

Na papír nejlepší Herkules (bude stát okolo 50-60Kč taková větší žlutá pixla), vteřiňák, to sem ještě neslyšel :D Ale dobrý, na pohled se to nepozná no:D:D

Neboj, o Herkulesi vim, mel jsem ho, ale uz dosel a nic jinyho pri ruce nebylo a kdyz je cena nekde pod 2 kc tubicka tak co... ;)

2Kč tuba :o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...