Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

interier gti - obrázky


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj,nemohl by mě někdo nafoti interier s pravýho Gtíčka???Chystám se na malou přestavbu a nemůžu takový fotky v náký větší kvalitě sehnat.jde mi hlavně o tapec dveří,zadních boků a střechy..nejlíp když to bude stim velkym šíbrem...

všem, předem moc děkuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

http://www.forum205club.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=478&postdays=0&postorder=asc&start=165

něco máš zde...nebo se můžeš podívat na auta členů...:super

Jo,skvělý...Moc děkuju.Už konečně fotky jaký jsem potřeboval.

Ted si zase řikám jestli chci vůbec kupovat interiér GTi nebo si to celý vyrobit a přečalounit po svym...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Původně zaslal: renm

http://www.forum205club.ic.cz/forum/viewtopic.php?t=478&postdays=0&postorder=asc&start=165

něco máš zde...nebo se můžeš podívat na auta členů...:super

Jo,skvělý...Moc děkuju.Už konečně fotky jaký jsem potřeboval.

Ted si zase řikám jestli chci vůbec kupovat interiér GTi nebo si to celý vyrobit a přečalounit po svym...:super

Záleží kolik do toho chceš nasypat.. Kdybys to nechával přečalounit tak dej vědět, kolik to stálo, docela by mě to zajímalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,já bych si to rád udělal své pomocí...Zatim ale jen koukám co a jak a kde a za kolik apod.

Mám ale jen 1.8D takže jediný do čeho bych se pustil je asi fakt interiér.Podvozek mám komplet GTi.Brzdy a zadní náprava nedávno dělaná.Ted mě čeká ještě to komplet vyvařit a pak nák ochránit a rovnou začnu tim interiérem.Novej koberec,lepší odhlučnění,jiný sedačky, potahnout komplet palubku atd. atd. atd...Plánů je hodně, jen ta realizace neni tak snadná jak bych chtěl.

Každopádně, na to kolik by stálp čalounění každý části interiéru se nákýho čallouníka zeptat skusim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...