Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

100W xenon blue H7 od Autolamp


kamen22

Recommended Posts

To ze niesu schvalene to ma netrapi, ved aj tak nesietia az tak silno ako xenony. Takze ta parabola tym trpi alebo nie, lebo som si vsimol ze ked stojim so svetlami a dam na sklo ruku tak to hreje. So starymi 55W som to neskusal.

Původně zaslal: sarkomi

nechtěj vědět psalo se o takových žárovkách dosti,které nejsou schválené pro provoz;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: kamen22

To ze niesu schvalene to ma netrapi, ved aj tak nesietia az tak silno ako xenony. Takze ta parabola tym trpi alebo nie, lebo som si vsimol ze ked stojim so svetlami a dam na sklo ruku tak to hreje. So starymi 55W som to neskusal.

Původně zaslal: sarkomi

nechtěj vědět psalo se o takových žárovkách dosti,které nejsou schválené pro provoz;)

měl jsem je na 405 a stačilo co mi řekli kluci z práce tenkráte,co mám to za světla že jim pomalu svítím do kabiny.Po kontrole jsem zjistil že jsou 100W a tak šli pryč,snad bych je doma našel byly to H4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho sa nebojim ze by som oslnoval protiiducich, kontrolovali mi vysku svitu na stk. A nikto mi dialkovymi oproti nevyblikava tak nemam dovod to daVAT PREC ZATIAL

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: kamen22

To ze niesu schvalene to ma netrapi, ved aj tak nesietia az tak silno ako xenony. Takze ta parabola tym trpi alebo nie, lebo som si vsimol ze ked stojim so svetlami a dam na sklo ruku tak to hreje. So starymi 55W som to neskusal.

Původně zaslal: sarkomi

nechtěj vědět psalo se o takových žárovkách dosti,které nejsou schválené pro provoz;)

měl jsem je na 405 a stačilo co mi řekli kluci z práce tenkráte,co mám to za světla že jim pomalu svítím do kabiny.Po kontrole jsem zjistil že jsou 100W a tak šli pryč,snad bych je doma našel byly to H4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadne hmlovky to aj ja chytam nervy. Ak si zoberes ze svietivost 100w ziaroviek je o 50% vyzsia ako normalnych a xenon ma az 3x vyzsiu svietivost ako normal tak naco potom ti ludia spekuluju s xenonmi, asi si tam namontujem petrolejky sak pred 100r tak jazdili tak preco nie ja? :potlesk

Skor si myslim ze ide o to ako mas nastevenu vysku osvitu. Po naburanom aute kde jedno svetlo svieti inak ako druhe a niekto nevie chytit do ruky imbus a dostavit to alebo mas v kufri 5heverov a tlstou tchini a neznizis vysku osvitu tak na takych hever berem aj ja.

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: čakom

Stačí mi idioti co svítí stále mlhovkama...

co naděláš tay ještě nějak ujdou

No jo:nevim. Ale se.. mě to.

[upravil dne 11/1/08 kamen22]

[upravil dne 11/1/08 kamen22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: čakom

Dejme tomu ty 100w do dálkáčů ale do potkávacích ne. Přece jonom ty paraboly budou dostávat víc zabrat.

tak s tím docela souhlas;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nieco som tam doplnil ale fakt uz idem dom majte sa tu dobro a prijemny veek end

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: čakom

Dejme tomu ty 100w do dálkáčů ale do potkávacích ne. Přece jonom ty paraboly budou dostávat víc zabrat.

tak s tím docela souhlas;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...