Sign in to follow this  
Followers 0
KoNG

Cestování po UK

4 posts in this topic

Ahoj

Mátě někdo zkušenosti s cestováním po Velké Británii ? Na co si dát pozor případě poznatky, které místa nevynechat :) Koncem července plánují 20dení cestování po UK. Po památkách a po krásné přírodě. :)

Je mi jasné že budu potřebovat zaslepit pravý světlomet nevíte kde se dá sehnat ona potřebná pomůcka? Peugeot? a jezdit vlevo :D

Potažmo jsem již viděl a Winsdor, Londýn.

Volit Eurotunel nebo raději včes zabukovat trajekt? Jasný je to že trajekt je o dost levnější :myslim

Uf, uf to jsem se lek měl jsem původně za to že se jedná o "Ukrajinu" ale "Spojené království" - nevím, vyčkej odborníků .

No já bych radši vyrazil na tu zmiňovanou Ukrajinu - je to blíž, jezdí se tam vpravo a je to mnohem dobrodružnější a tudíž i mé povaze bližší.

Jinak co se týče zaslepení pravého světla - slyšel jsem, že se to prodává na pumpách v okolí přístavu nebo snad i přímo na trajektu (eventuelně se zkus poptat u kluků, co tahaj z Anglie auta - světla normálně vyhazujou, takže by Ti je určitě nechali za pár pětek a Ty by sis je mohl na trajektu cvičně vyměnit a byl bys in, nikoho bys neoslňoval a ještě by ses mohl vytahovat, jak jsi na Anglii vyzrál).

s tym zaslepenim svetla - co ja viem,oni su uz dost zvyknuty.:D ja som bez toho jazdil rok v irsku a ani mi nikto neblikal a nebol to nejaky problem.

urcite by som volil trajekt, je to pekna skusenost a vacsi zazitok.pamiatky neporadim.