Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rovnání promáčklin bez lakování


MichalTalbot

Recommended Posts

Skutečně mohu jen doporučit! Cca 3 hodinky práce:

http://www.karosar.cz Tel: 777 812 333

1.JPG

2.JPG

3.JPG

5.JPG

Nejdřív na to nalepil takový přícucky, na kterých bylo lepidlo, který se nahřívalo horkovzdušnou pistolí. Když to zatuhlo, tak se na tu přícucku nasadil nástroj s posuvným závažím a po několika rázných tazích se plech povytahne zpět. Zbytek se postupně vytlačuje různými zahnutými tyčemi a zvenku se to dorovnává. Já si na tom nejvíc vážím toho, že to je opravdová klempířina a ne patlání kytu a vrstvení barvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiffe rekl bych ze s cenou budes spokojeny ;)

Moje cerna uz byla v Hradisti dvakrat a nikdy jsem s tim nemel problem, rozhodne je to pakatel proti klasickemu pristupu "zahrejeme to plamenem, svihnem plechovku kitu a strikneme cely dil".

Ale doporucil bych Ti predtim auto umyt a projit poradne na slunci, jestli nemas na dverich a tak male promacklinky treba z parkoviste od ostatnich dveri, a vzit to kdyztak z jedne vody nacisto. Ani neni potreba sundavat tapec a tak, uvidis sam...

Hlavne jak jsi spravne psal, chce to zajet tam rovnou a nedelat s tim nic, ani k tomu nikoho nepoustet, protoze to jedine zhorsis - on vi moc dobre, kam sahnout a kde klepnout, kdyz to udelas ty tak to po tobe bude muset jeste vyrovnavat :)

A kdyztak ode mne Ondru pozdravuj :)

[upravil dne 11.1.08 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Stiffe rekl bych ze s cenou budes spokojeny ;)

Moje cerna uz byla v Hradisti dvakrat a nikdy jsem s tim nemel problem, rozhodne je to pakatel proti klasickemu pristupu "zahrejeme to plamenem, svihnem plechovku kitu a strikneme cely dil".

Ale doporucil bych Ti predtim auto umyt a projit poradne na slunci, jestli nemas na dverich a tak male promacklinky treba z parkoviste od ostatnich dveri, a vzit to kdyztak z jedne vody nacisto. Ani neni potreba sundavat tapec a tak, uvidis sam...

jj, do Hradiště to nemam moc daleko a jiný promáčklinky na autě nejsou, takže asi nebudu muset moc šetřit :-D no, až budu mít uzavřený povinný ručení a nebude sníh, tak Ondru asi navštívím a určitě budu pozdravovat... :super

Hlavne jak jsi spravne psal, chce to zajet tam rovnou a nedelat s tim nic, ani k tomu nikoho nepoustet, protoze to jedine zhorsis - on vi moc dobre, kam sahnout a kde klepnout, kdyz to udelas ty tak to po tobe bude muset jeste vyrovnavat :)

A kdyztak ode mne Ondru pozdravuj :)

[upravil dne 11.1.08 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za zpoždění, byl jsem vyzvednout pežotka z lakovny a nastrojoval jsem zadní dveře + jsem opravoval jednu prasárnu (někdo zakytoval zámek PP dveří a začalo to praskat, tak jsem na vrakáči za 100,- :) koupil zámek, v Peugeotu za 35,- :) to jistící perko a vyklepal ten kyt, opatrně to zahladil pilníkem, zalakoval to a vrátil zámek tam kam patří, vypadá to zase jak má :super ).

Cena za rovnání toho rohu byla 1500,- což je podle mě velice velice rozumný. Takže ještě jednou: DOPORUČUJU !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviděli jste jak to dělaj? Jestli je to, nevím jak to odborně nazvat, takový udělátko..:D Dutá tyč s plochým koncem, uvnitř je tyčka za kterou se škube /tahá/. Na postižené místo se nalepí protikus a čímsi rozehřátým, něco mezi želé a lepidlem. Pak po vychladnutí se nasadí ta tyčka a ta vnitřní vyvíjí tlak na tu dutou a promáčklina leze ven. Viděl jsem to dělat na úplně nových autech a u 99% nebylo vůbec nic poznat. Omlouvám se za laický popis, ale vážně nevím jak se tomu nástroji nadává, je to ono?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...