ondris

AKY olej do prevodovky pre 405 a kolko?1,9td

14 posts in this topic

Tahle otázka už je tu odpovězená 200x, co kdybys zkusil pohledat, než sem plácneš další dotaz?

Je to jednoduchý- převodový olej 75W80, množství 2 litry. Tohle balení mají v Peugeotu za cca 433,- Kč;)

Původně zaslal: ondris

prosim vas aky olej a kolko ho tam treba?

2 litry Fuchs TITAN SINTOFLUID 75W-80 napriklad ... muzu kdyztak poradit jiny... Eriq

Původně zaslal: eriq

prosim vas aky olej a kolko ho tam treba?

2 litry Fuchs TITAN SINTOFLUID 75W-80 napriklad ... muzu kdyztak poradit jiny... Eriq

pardon ted se to jmenuje TITAN GEAR PE, specialne vyvinuto pro Peugeot

uz som tam nieco dal... dal som 75w90 dufam ze sa mi to nepokazi

Ondris, komu neni rady tomu neni pomoci .. to co jsi tam nalil tam nepatri, nalil jsi hustsi olej ktery tam neni predepsany, tak treba se tomu nic nestane, ale dobra sazka do loterie... kolik jsi usetril? ;o))) az se ti to podela obresis tech par korun ze jsi neinvestoval do oleje ;o):super

uz som tam nieco dal... dal som 75w90 dufam ze sa mi to nepokazi

dal bych to co patří až se to pokazí tak příjemné opravování,ale což chybama se člověk učí

ale chlapci, mysllite ze by sa nieco stalo??? radit ide lepsie ako doteraz, rano niesu ziadne problemy, a v obchode kde som to kupoval mali mazaci plan, a povedali ze tam patri 75w90, a neusetril som nic si myslim... 550sk za dva litre je dost..

Ahoj, ja se zabyvam prodejem oleju a zkusil jsem mazaci plany vice znacek a vsude je 75W80 to by me zajimalo co ti to dohledali. Ale v klidu, moje auto to neni takze jsem chtel jen poradit, jestli se ti to pokazi nebo ne neni moje starost ;o) Pravdepodobne nepokazi, jen proste snizujes zivotnost.

kurnik, on pozrel nejaky nazov, a podla toho nazvu mi dal taky olej jaky som tam nalial... ale diky, aspon viem na koho sa obratit ked budem znovu menit olej v prevodovke.... ale preco sa radi lepsie, presnejsie??? vies mi to vysvetlit??

nevim, nejsem automechanik ... no asi jsi tam mel sucho, nebo ten olej byl hranicni a uz nedelal co mel ... ted se ti radi lip protoze je to promazany, ale proste patri tam 75W80 ... podivej si co ti to dal a napis mi to.