Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Satelit, rada jaký koupit


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Naši se rozhodli že si kvuli špatnemu přijmu pořídí satelitní komplet s kartou Digilink, máte někdo zkušenosti s konkretnimi přijimači, moc se v tom neorientuju, zatím co jsem vybral je Homecast S 3000 CR, pak možná Mascom, Strong se mi nelíbí bo z něho čumí karta. Ale jak říkám vím o tom houby. Jo strop je nějakejch 6000,- kč komplet i s kartou. Díky za rady;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Naši se rozhodli že si kvuli špatnemu přijmu pořídí satelitní komplet s kartou Digilink, máte někdo zkušenosti s konkretnimi přijimači, moc se v tom neorientuju, zatím co jsem vybral je Homecast S 3000 CR, pak možná Mascom, Strong se mi nelíbí bo z něho čumí karta. Ale jak říkám vím o tom houby. Jo strop je nějakejch 6000,- kč komplet i s kartou. Díky za rady;)

Nevím přesně označení ale myslím Mascom 1100, nebo tak nějak. Doporučoval bych kartu Trade-Technology (www.t-t.cz)

Kámoš nedávnou koupil i s natáčením a docela pohoda. Ono to ze saťáku bude mít vždy lepší obraz, pokud není v cestě např. strom nebo panelák. \já mám osobně Dreambox, ale to je něco jinýho - je bez karet a programy a kody stahuješ z internetu, takže nyní třeba již 14dní |DIGI TV jak víno i se všema HBO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Naši se rozhodli že si kvuli špatnemu přijmu pořídí satelitní komplet s kartou Digilink, máte někdo zkušenosti s konkretnimi přijimači, moc se v tom neorientuju, zatím co jsem vybral je Homecast S 3000 CR, pak možná Mascom, Strong se mi nelíbí bo z něho čumí karta. Ale jak říkám vím o tom houby. Jo strop je nějakejch 6000,- kč komplet i s kartou. Díky za rady;)

Nevím přesně označení ale myslím Mascom 1100, nebo tak nějak. Doporučoval bych kartu Trade-Technology (www.t-t.cz)

Kámoš nedávnou koupil i s natáčením a docela pohoda. Ono to ze saťáku bude mít vždy lepší obraz, pokud není v cestě např. strom nebo panelák. já mám osobně Dreambox, ale to je něco jinýho - je bez karet a programy a kody stahuješ z internetu, takže nyní třeba již 14dní |DIGI TV jak víno i se všema HBO.

Jakej je rozdíl mezi těmi kartami, uvádí se CZ link, DIGIlink-(GITAL karta), nebo TT?

A nevim jestli je TT karta v nabídce kompletu, oni to asi nebudou chtít kupovat solo, uvidím jestli to nějak tady v místě jde zařidit, ale vypadá to na komplet i s kartou u jednoho prodejce

[upravil dne 10/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[

Nevím přesně označení ale myslím Mascom 1100, nebo tak nějak. Doporučoval bych kartu Trade-Technology (www.t-t.cz)

Kámoš nedávnou koupil i s natáčením a docela pohoda. Ono to ze saťáku bude mít vždy lepší obraz, pokud není v cestě např. strom nebo panelák. já mám osobně Dreambox, ale to je něco jinýho - je bez karet a programy a kody stahuješ z internetu, takže nyní třeba již 14dní |DIGI TV jak víno i se všema HBO.Jakej je rozdíl mezi těmi kartami, uvádí se CZ link, DIGIlink-(GITAL karta), nebo TT?

A nevim jestli je TT karta v nabídce kompletu, oni to asi nebudou chtít kupovat solo, uvidím jestli to nějak tady v místě jde zařidit, ale vypadá to na komplet i s kartou u jednoho prodejce

Jo ta t-t karta byla u toho přístroje s Cryptoworksem. Karta 1x zaplatíš v1990Kč a je napořád, u Digitalu je sice za 1000,- ale po několika letech jsou tam zase poplatky. Obě porovnání nebo odkazy najdeš na www.parabola.cz, tam je toho popsáno mraky. Lze samozřejmě i po zaplacení získat další programy napr. |HBO, Galaxie, atd. Ty jsou ale placené, a tak tomu bude i u pozemního vysílání takže je to jedno. Výhoda třeba je, že už Nova zkouší i HD vysílání a ČT myslím taky začne, ale zatím jen přez družice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte hlavne nekupuj mascom delal jsem chvili asi rok satelity a sou to takovy blaznivy znacky to je jako by sis koupil u vietnamce triko adidas...

ten homecast je vcelku v poho par jsem jich namontoval a lidi byly spokojeni ma i hezke menu atd... montovaly jsme 3000 CRCI .....

pokud by si chtel neco extra kup dreambox ale tam uz je cena jen za prijmac uplne nekde jinde a s tema kartama TT se plati taky ale je to trosku jinak s poplatkama ja osobne pouzivam z lenosti Gitalink protoze placeni probyha pomoci kuponu jako u mobilu takze koupim kupon na netu si aktivuju co chci a cucim hned... vic info na www.gital.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...