Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

po nastartovani nenaskoci budiky


bumbrlicekk

Recommended Posts

Tak sem nedoresil poradne jeden problem a mam druhej este horsi. Vcera jsem prijelo domu zastavil zaparkoval a po hodine jsem prisel k autu nastartuju. Moror naskoci ale budiky ne jen blinkry (jen sipky na palubce) otackomner tachometr,nadrz,voda nic nefunguje ani budiky nesviti kdyz rosvitim svetla a displej radia sotva skomira ale kdyz vypnu klicek tak se rosviti palubka a pochvili zeslabne a sotva skomira.pritom auto normalne jede jen budiky nefungujou.A po vytazeni klicku radio a stredovej panel sviti jeste cca minutunadrz ackoli je plna sviti a pcitac pise ze je prazdna.kdyz se mi povedlo asi na po padesatem pokusu nastartovat stim rosvitit palubku tak sem zjistil ze se vymazala serviska a na denich kylometrech se objevilo 994km ackoli tam bylo pouze38(po natankovani vzdy vynuluji) a na celkovych kylometrech naskocilopres dvacet tisic. V peugeotu rekli ze diagnostika nic nerekla a ze nevjedi co stim ze se stim nesetkali a ze zacnou s pocitacem a ridici jednotkou podle jejich odhadu asi 50000kc.Zastavil jsem je ze se poradim s vami vsemi tak prosim Poradte. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nedeli u mne byl kamarad s jeho kamaradem a diagnostikou a ta mu pry ukazala ze jeto spinaci skrinka v peugeotu mi dnes rekli ze je to mozne dokonce pravdepodobne(jiny prijimaci technik).Tak sem ji objednal spinacku dodani je ale 14-20dni pracovnich a cena 5500kc.:o Stejne se mi to nezda spinacka nemaze servisku a neprepisuje kylometry:myslim:myslim:myslim ale skusim verit.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veril jsem spatne spinacka prisla a auto stiji uz dva dny v servisu spinacku prendali a nic ted prej to bude v palubce nebo v BSI a zase stejna fraze to sme este nezazili nevime si rady ato je zneckovej servis prej budou skouset zatim mne to stalo 11000kc a toneni konec ale prisaham to je naposled co sem vtom sevise byl rek sem ze jim davam dva dny.:o:o:bojim:bojim:roll:roll:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam to bylo na dlouho ale Petris mi poradil tak sem vymnenil pristrojovku dal sem na radu a vsechno maka ted uz to daj dohromady doufam ze nic uz neposerou :o:bojim vodstroji li ho teda fest ale znackovej servis kterej neumi pouzit diagnostiku?:myslim ten muj kamos taky ikdyz? ma jen nakou odnekoho zapar korun rikal ale stejne mu dik spinacku mnenili a ted je takova pevnejsi a kdyz se vytahuje klicek tak trochu jako cvakne to predtim nedelalo.Dik petrisovi ktrej mi poradil tu pristrojovku ktrou mi nabizeli novou za 23000kc a starsi za 6000kc mi ji sehnali na vrakarne 2000kc odskouseli a pred nami napojili a nechali napojene uz donamontujou stredovej panel priste dodam fotky dnes se mi to nepovedlo:myslim tak doufam ze to je vsechno a bumbrluik uz bude jezdit bez problemu:super:o:o:super:super:super:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hura bumbrle uz jezdi :super dneska snad uz jeto vsechno a ted to bude makat bez problenu.Spatna pristrojovka (budiky) spinacka se mnenila zbytecne ale hlavne ze jezdi.Spinacka i pristrojovka nahrani prehrani to vsechno stalo vcetne DPH 10080kc:potlesk:super:D:roker To je konec problem vyresen!!! Snad uz nadobro Vsem vam moc dekuji a hlavne Petrisovi.

[upravil dne 23/1/08 bumbrlicek406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s elektrikou nikdy do oreginal peugeotu, kvuli jednomu prekouslymu dratu xcou menit cely svazek za 40k + praci, pristrojovka ani nemluve(cena na vrakovisti 1500 - vymazani kilometru cca 500- 1k), bsi uz vubec ne (vrakoviste 2k - 3k - musi se vybrat ale spravne model a upravit sw - cca 500 - 1k), marcelZ to potvrdi, oba dva sme kupovali pristrojovky na vrakovisti (dokonce kazdy na jinem) a marcelz kupoval i bsi a me to pravdepodobne ceka taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...