Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CVRKÁNÍ


golias

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit, moje 406ka 1.8 16V po nastartování a ujetí pár kilometrů začne něco cvrkat v pravym rohu blíž čelnímu sklu, na volnoběh to cvrká pomalu a jakmile trošku přidám tak to to zintenzivní, ale když třeba chvilku stojim tak to aji přestane (na chvilku). Není to hydraulicky zdvihátko ani vstřik a pěkně mě to sere.poraďte diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale tohle "cvakání" se tu probírá každou zimu...:roll Když si dáš vyhledávání, tak tu o tom najdeš romány...

Mě to taky cvaká, mladý na 106 taky. Kámoš má 4 golfa v 1.6 a taky mu to cvaká...

Autu je zima, tak "klepe kosu":aut;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to SARKOMI: všemu odpovídá ten ventil, jenomže mě to dělá na volnoběh pravidelně a když trošku přidám tak to zrychlí. Pomuže to koupit nový? Dělalo ti to taky, bo mě to dost vadí a ty ju máš asi dýl než já takže více zkušeností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

sedana i breaka mám po dvou letech mne to jen cvaká pokud je volnoběh a chladno pod +5 st.jedině zkusit obalit jak se tam píše molitanem.Letos jsem ještě necvakal,jen mi tam něco pohvizduje pokud je pod 0 st.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: golias

No tak to by mě zajimlo co v tom krámu je, že to dělá takovej bordel. A cvaká ti to aji když je motor zahřátej? Bo mě to cvaká pořád, ale z rána když nastartuju tak nee to je ještě chvilku klid. jinak díky:super

Neřeš to nebo se z toho zblázníš, já jsem rád že necvaká ventil nebo tak něco, až budu na jaře měnit kola tak to možná odhlučním a bude to. Je v tom nějakej elektroventil a jak otvírá a zavírá tak cvaká no, řídí to řídící jednotka tak asi ví co a jak;)

Jinak to cvaká i když je motor ohřátej, závisí to na venkovní teplotě, řekl bych tak +5 až + 15, jak je míň nebo víc tak je ticho, jo taky je to závislý na otáčkách, okolo 1500 je to nejvíc, někdy při volnoběhu, ale to málo kdy.

[upravil dne 10/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: golias

Jak se ta sranda jmenuje přesně?

No měl by to být elektromagnetický ventil odvětrávání par z nádrže, ale jakej to má origo název to nevim:myslim

je to presne tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...