voštík

Dalsi filmek s PEU

17 posts in this topic

Tak sice tam nehraje hlavni roli :( ale i tak se jich tam par, hlavne na zacatku, prohani :)

Le Transporteur / The Transporter / Kurýr

Jo jo. Ten sem viděl cca v květnu a je cool. Hlavní role bohužel BMW. Policejních 307 je tam ale dost a jestli se nepletu tak i 607.

Vostiku jo to jsem viděl super film ale moc tam pežotci ale nevinikali takže bych to nereklamoval .. :P:P:D:D

Jo jo. Udělali z nich z chudáčků toalní slabochy a budižkničemi a lítají z nich jenom plechy. No děs.

Jojo, taky jsem videl a taky bych nerekl,ze peugeoti tam byli za hrdiny, ty francouzsky policajti s nima moc jezdit neumeli a hlavni roli tam melo spis to BMW a mercedes :mad: , neni nad TAXI I az III :D:D

tak pred rokem jsem videl jeden takovej akcnejsi film s Jeanem Reno, ale uz nevim jak se jmenoval, tusim Ronin, a tam jezdil s modrou 406 a docela to taky daval :D

Je to ten film, jak si ti zlocinci vyzadali Audi S8 a potom se tam honili s P605 a asi ctyri tam na srot rozstrileli? Jak tam porad nebylo jasny kdo je s kym a proti komu?

Napsán autorem Petr605

Je to ten film, jak si ti zlocinci vyzadali Audi S8 a potom se tam honili s P605 a asi ctyri tam na srot rozstrileli? Jak tam porad nebylo jasny kdo je s kym a proti komu?

S8 tam bola, ale bol tam aj nejaky Renault! Alebo sa mylim?

Ale film bol kuuul.

Jean Reno je majster.

To Slavomir: v tom mym filmu Jean Reno nehral, ale souhlasim s tim, ze je to borec. A ten film nebyl spatnej, rekl bych ze mozna z tech lepsich. Prekvapil me tenkrat. Renaulta jsem si nevsiml, jenom tech rozstrilenych 605, to jsem brecel. :(

To Petr --> ak tam nebol Reno tak tam bol De Niro, nejaky chlap a nejaka zenska, boli tam na nejakom zamku a mali volaco vykradnut (alebo take nieco). A mali tam S8 a Laguny alebo Safrany (to uz si nie som isty).

To Slavomir: To je presne ono!!! Meli neco ukradnout a ukradli a pak s tim ruzne cachrovali... Jasne a De Niro tam hral. Ta zenska jim shanela veci, co potrebovali, mezi nimi i tu S8.

Takze se to jmenovalo Kuryr?

To imact: Kdyz jdu z prace, tak chodim kolem jedne stribrne A8. Pokazdy se musim zastavit a prohlidnout si to. Kola 21\", to se jen tak na osobaku nevidi. Motor 4,2 l, quattro...

a taky celohlinikova karoserie, ktera zpusobuje, ze jsou opravy silene nakladny a diky tomu temhle autum jako ojetinam docela rychle klesa cena... :D :D novou si asi nekoupim, ale jetou.... hmmmm