Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

unik nafty z paliv. cerpadla


Kosta1

Recommended Posts

uz cca 14 dbi mi v garazi pod autem zustavala louzicka nafty, dnes se moje obavy naplnily, unik nafty z cerpadla common railu, nabidka servisu Famko je za 10 tis. pretesneni cerpadla, coz mi prijde starsne moc, navic je to akce na pet dni. Nevim jestli mam Bosch nebo Siemens, da se to zjistit? Mate nejaky zkusenosti s opravou a prip poradite kde?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

bude pod kapotážía myslím z pohledu do motoru na levé straně ! koukni na vstřikovače a od nich půjdou 4 trubky a budou směřovat k čerpadlu

to je hdi....a z cerpadla ide len jedna trubka do railu a az odtial 4 do kazdeho vstrekovaca :P:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: Burisek

bude pod kapotážía myslím z pohledu do motoru na levé straně ! koukni na vstřikovače a od nich půjdou 4 trubky a budou směřovat k čerpadlu

to je hdi....a z cerpadla ide len jedna trubka do railu a az odtial 4 do kazdeho vstrekovaca :P:papa

jj máš pravdu,jak jsem to spěchu psal tak tohle mi nedošlo,že jde jen z HD ventilu vysokotlak do reilu,omluva....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...