Sign in to follow this  
Followers 0
remus8812

P 309 nebrzdi

11 posts in this topic

Cus chlapaci,mam P 309 r.v.88 benzin delal jsem tam brzdy(nove:prasatka zadni,celisti,sjel bubny,pruzinky,predni kotouce,desticky a jeden trmen jsem vymenil neni novej je z vrakoviste) pak jsem vymenil gumicky v hl. brzd. valcy.kapalina se nestraci,nejde brzdova kapalina do zadniho kola za spolujezcem.odzdusnovalo se to nic,vubec to nebrzdi pedal jde az na podlahu bez znamky tlaceni pedalu.nejde ani naslapat nic jako by to propoustelo.nevi te co stim?

Ties sa mi zda ze ten hlavny brzdovy valec je zle zlozeny.

Ale nove gumicky niekedy pomozu uz som to absolvoval na Chrysleri 180 ale to je uz veteran- brzdilo to az na druhe zoslapnutie pedalu. Samozrejme som plochy valca jemne zarovnaval lebo tam bola hrdza. Potom uz ok.

Původně zaslal: klumir

to dělá ten hlavní brzdový.asi jsi ho špatně poskládal

hadicky nejsou nove valec je dobre slozeny to delalo ikdyz tam byly ty stare gumicky sehnal jsem z vrakace valec tak to vyzkousim.

odvzdusnim to kdyz mam strzeny odvzdusnovaky na trmenech?ale netecou.odvzdusnil bych to na hadickach

Původně zaslal: remus8812

odvzdusnim to kdyz mam strzeny odvzdusnovaky na trmenech?ale netecou.odvzdusnil bych to na hadickach

to si děláš srandu,ne?? :xvul

to zas bude vražda na cestě.gumičky nepomohly,tak hurá na vrakáč....

nezapomeň-ŽE CO NEUBRZDÍŠ-TO NEUKECÁŠ!!

pokud vim tak odvzdusnovaky se daji odvrtat a dat tam novy. to by snad nemel bejt tak velkej problem ne

Původně zaslal: M-A-X

pokud vim tak odvzdusnovaky se daji odvrtat a dat tam novy. to by snad nemel bejt tak velkej problem ne

Jo dají už sem to taky dělal u předchozího auta,ale každopádně bych ti doporučoval v tvé případě to svěřit autoservisu.