Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoland sluštice hrůza!!!!!!


west

Recommended Posts

Sice to sem nepatří ale chci se podělit o nemilou skušenost! Včera jsem scháněl levý zámek na svou 106ku,páč mi nějaké hovado vrazilo do zámku šroubovák čico. Nejdříve sem se stavil na vrakáči VOJKOV, taksem nepochodil,tam mě poslali do sluštic že tam toho má hodně. Pán velice nepríjemnej asi sem ho otravoval svím dotazem.! Samotnej zámek že neprodá ale kopmklet sadu jo za 2500kč?!a to tam měl 106tek dost. Odpvědel jsem že se p....l,zě potrěbuju jenom jen kus.Nopochodil sem tak sem odjel o 15m dál do citroena pán velice příjemnej prošel se mnou všechny saxa bohužel maj jiný zamky ,ale za jeden chtěl už jenom 400kč!sice dost ale asi bych ho vzal. tak sen nas....j odjel. Po 200metrech vydím peugeot servis jdu tam a hle maj a jenom za 200kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky proč pro takovou věc lezeš na vrakoviště? Ono je v první řadě třeba vědět, pro co vlastně kam chodit - a mít na paměti, že vrakoviště není charita a že vrakáčista hodnotí lidi zásadně podle ksichtu a jednání, takže zdaleka nemá pro všechny stejné ceny a stejnou nabídku. Pokud si tohle uvědomíte, ušetříte spoustu času a nepříjemných výstupů, a nebudete muset takhle brečet po diskuzích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad.: sluštice - tam jsem byl jenom jednou a jednání hrůza ... kdysi tam nabízely dveře na 405tku za 1500,- (což bylo v mezích únosnosti), ale když se mi prý bude hodit barva, tak o 1000,- víc ... ;) Když tam přijede nějaký jednotlivec, ještě ke všemu s čistejma ručičkama, tak to pro ně neni potenciální zákazník, který tam bude jezdit denně - zákazníky pro tyto vrakáče jsou AUTOSERVISY ... k nim a jejich mechošům se budou chovat zcela jinak, protože od nich maj zakázek na díly jako sviňa ... holt je to tak a do SLUŠTIC nejezdit především ... (osobně se divím, že to na Vojkově doporučili)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo se Slušticemi mám taky takovou špatnou zkušenost co se týká jednání jejich zaměstnanců. V nouzi jsem tam taky jednou zajel když jsem scháněl nějaký plechy, ale bylo to poprvé a naposledy. Chápu, že se lidi na vrakovišti nepřetrhnout kvůli dílu za 200,- který schání někdo kdo tam přijde jednou za deset let, ale když se u toho chovají a tváří jako ve Slušticích tak to se nedá tímhle omluvit. Já jsem tam byl pro plechy, nárazník a nějaký drobnosti takže myslím, že to nebyli zrovna korunový položky a ten zaměstnanec se choval jako kdybych byl vopruz největší. Nakonec jsem stejně nic nekoupil, protože to co mi neochotně ukázal nestálo ani za polovinu toho co za to chtěl. Nakonec jsem většinu koupil za daleko lepší ceny na vrakáči ve Zlatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Taky proč pro takovou věc lezeš na vrakoviště? Ono je v první řadě třeba vědět, pro co vlastně kam chodit - a mít na paměti, že vrakoviště není charita a že vrakáčista hodnotí lidi zásadně podle ksichtu a jednání, takže zdaleka nemá pro všechny stejné ceny a stejnou nabídku. Pokud si tohle uvědomíte, ušetříte spoustu času a nepříjemných výstupů, a nebudete muset takhle brečet po diskuzích...

aha tak kam pro mám chodit?? a nebrečim tady.Pouze se dělím o vlastní špatnou zkušenot. A né sám jak to tu pozoruju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ně mám dobrou vzpomínku kupoval jsem tam asi před 8lety přední podnárazník GTi na 205 a masku

pán povídá: nárazník 1900,- maska 500,- celekm 1400,-...

já: kolik že za to chcete?

pán: 1900,- + 500,- celekm 1400,-

já: dobrá tedy, platím 1400,- a vysmátej odjíždím domů:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

na ně mám dobrou vzpomínku kupoval jsem tam asi před 8lety přední podnárazník GTi na 205 a masku

pán povídá: nárazník 1900,- maska 500,- celekm 1400,-...

já: kolik že za to chcete?

pán: 1900,- + 500,- celekm 1400,-

já: dobrá tedy, platím 1400,- a vysmátej odjíždím domů:super

No co - litr sem, litr tam - stejně jsem přesvědčenej, že ve finále (rozdíl cen výkup auta a celkové náklady spojené s jeho drobením kontra celková suma získaná jeho rozprodejem) získal těch litrů několikanásobně víc.

[upravil dne 10/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se o tom mluví?:Ukradli mi auto,za týden mi ho policajti vrátili nabořený,oprava nereálná tak sem jim ho prodal za 13000kč.Za týden scháněl kamarád motor na stejné auto a chtěli za něj 8000kč když se ptal na převodovku tak 6000kč takže na těhlech dvou věcech už vydělali a to jim zůstalo spoustu jinejch věcí,takže dobrej kšeft:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Když se o tom mluví?:Ukradli mi auto,za týden mi ho policajti vrátili nabořený,oprava nereálná tak sem jim ho prodal za 13000kč.Za týden scháněl kamarád motor na stejné auto a chtěli za něj 8000kč když se ptal na převodovku tak 6000kč takže na těhlech dvou věcech už vydělali a to jim zůstalo spoustu jinejch věcí,takže dobrej kšeft:(

Znáš nějaký jiný způsob jak by mohli vydělat?

Bohužel to není dobročinná organizace a nepracují tam za almužnu... :)

A je otázka, zda by mu to prodali vymontovaný nebo by si to musel vymontovat.

Sluštice: Ceny mají pěkný, a tam v těch Přišimasech (kousek od Úval) je to skoro podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi musim s vami pouze souhlasit, ja tam byl pro zadni svetla na 406, chtel 600,- za kus, coz sice neni nic levnyho, ale novy jsem mel moznost za litr, tak jsem vzal tyhle - docela top stav. jen tak jsem se zkusil zeptat na pristrojovku - a kdyz od boku vystrelil 5tisic tak jsem se otocil na podpadku a uhanel pryc:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj stejná zkušenost,koupil jsem tam šíbr s tím že je komplet,ale chyběl tam ten horní rám,co je nabodovaný na střeše,to jsem bohužel nevěděl,pán byl silně neochotnej,a jakákoliv výměna za něco jiného prý nepřipadá v úvahu,takže mám šíbr ale na hovno,je to ze 406 pokud by ho někdo potřeboval napište,koupil jsem ho 3000 tisíce,za stejnou cenu ho zase pustím dál,díky a zdar

A poučení - už nikdy Autoland Sluštice/Peugeot !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

chlapi musim s vami pouze souhlasit, ja tam byl pro zadni svetla na 406, chtel 600,- za kus, coz sice neni nic levnyho, ale novy jsem mel moznost za litr, tak jsem vzal tyhle - docela top stav. jen tak jsem se zkusil zeptat na pristrojovku - a kdyz od boku vystrelil 5tisic tak jsem se otocil na podpadku a uhanel pryc:potlesk

No já tam asi před dvěma roky volal ohledně zadní lampy na 309 NM, řekl mi 1000/kus !!!

Pak, když jsem měl nějaké navíc, mi za ně chtěl dát 200 Kč/kus.

Mj, mám je ještě doma...

Původně zaslal: Burisek

jj stejná zkušenost,koupil jsem tam šíbr s tím že je komplet,ale chyběl tam ten horní rám,co je nabodovaný na střeše,to jsem bohužel nevěděl,pán byl silně neochotnej,a jakákoliv výměna za něco jiného prý nepřipadá v úvahu,takže mám šíbr ale na hovno,je to ze 406 pokud by ho někdo potřeboval napište,koupil jsem ho 3000 tisíce,za stejnou cenu ho zase pustím dál,díky a zdar

A poučení - už nikdy Autoland Sluštice/Peugeot !!!!!

Pokud ti chyběl rám, který je přibodovaný na střeše, tak to už není část šíbru, si teda myslím já. No a jak je znám, těžko by ti odbodovali ten rám z auta - a jak bys ho tam přichytil ve svém autě, kdyby ti to dali i s tím rámem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubko

Keď už je reč o tých vrakáčoch. Chlapi neviete mi poradiť nejaký dobrý poblíž slovenskej hranice? Zháňam dvere vodiča na P106, trojdverovka novšieho vydania. Dík.

v stredu som bol u kamosa menit rozvody a bola tam 106 trojdverovka v ktorej odisiel motor. majitelka nezohnala na slovensku len motor tak si dala doviezt celu buracku z Rakuska, mozno dvere boli ok lebo inak ona chcela len ten motor a mechanik dielne vravel ze ostatne cele auto si nechala do nahrady :D

Ak mas zaujem cinknem tomu mechanikovi nech ti da cislo na tu majitelku. :papa

zavolaj mi na mobil 0908 238 886:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: maverick.petr

chlapi musim s vami pouze souhlasit, ja tam byl pro zadni svetla na 406, chtel 600,- za kus, coz sice neni nic levnyho, ale novy jsem mel moznost za litr, tak jsem vzal tyhle - docela top stav. jen tak jsem se zkusil zeptat na pristrojovku - a kdyz od boku vystrelil 5tisic tak jsem se otocil na podpadku a uhanel pryc:potlesk

No já tam asi před dvěma roky volal ohledně zadní lampy na 309 NM, řekl mi 1000/kus !!!

Pak, když jsem měl nějaké navíc, mi za ně chtěl dát 200 Kč/kus.

Mj, mám je ještě doma...

Původně zaslal: Burisek

jj stejná zkušenost,koupil jsem tam šíbr s tím že je komplet,ale chyběl tam ten horní rám,co je nabodovaný na střeše,to jsem bohužel nevěděl,pán byl silně neochotnej,a jakákoliv výměna za něco jiného prý nepřipadá v úvahu,takže mám šíbr ale na hovno,je to ze 406 pokud by ho někdo potřeboval napište,koupil jsem ho 3000 tisíce,za stejnou cenu ho zase pustím dál,díky a zdar

A poučení - už nikdy Autoland Sluštice/Peugeot !!!!!

Pokud ti chyběl rám, který je přibodovaný na střeše, tak to už není část šíbru, si teda myslím já. No a jak je znám, těžko by ti odbodovali ten rám z auta - a jak bys ho tam přichytil ve svém autě, kdyby ti to dali i s tím rámem???

No předpokládal jsem že to je součást,šíbr jsem měl na prvním autě Renault 19 a tam bylo z výroby,ještě jsem se ho ptal jestli tomu nic nechybí a prej ne,ještě jsem mu říkal že to chci na auto,byl jsem tam s ním,tak to mohl říct rovnou,jenže to by nic neprodal,že !!

Navíc byl nepříjemnej , taakže zase jsem o něco chytřejší a chudší :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...