Sign in to follow this  
Followers 0
f3Rd@

Jake folie?

Jake folie?  

1. 1. Jake folie?

Please sign in or register to vote in this poll.

57 posts in this topic

Dnes jsem se byl objednat na zatmaveni skel, akorat jsem se zatim nerozhodl jake folie vybrat. Jestli dat dozadu uplne tmave a do predu svetlejsi s homologaci a nebo dat vsude stejne a ted bud svetlejsi s homologaci a nebo tmave bez??? Ta posledni varianta je mi trochu proti srsti, nerad bych to pak strhaval, kdyby se to na technicke nebo cajtum nelibilo...

[upravil dne 9/1/08 f3Rd@]

Mně osobně se nelíbí, když jsou vzadu tmavší a vpředu světlejší ... to, jestli to děláš především pro "dyzajn", tak tim ho moc nedocílíš ... To už bych dal raději všude světlejší odstín s propustností do 75%světla.

jozefsv: atest na předních být může :P (u těch do 75% propustnosti)

Ale já bych hlasoval pro tmavou ( a to tak, že hodně) na 405tý jsem to měl všude a na bílé auto to jde úplně nejlíp ... :super

Původně zaslal: macik.83

Asi bych dal vsude stejne s barvou auta ne?:myslim

Stejne s barvou auta??? :o To jako ze bych mel bile okna??? :D:myslim

Aha a co zkusit stribrnou, mel jsem nekde stranku na firmu co dela folie a zadal sis tam svuj tip auta a zkousel sis ruzne druhy, zkusim to najit. Stejne nemuzu spat:bojim

Dam tam klasicky cerne, jen nevim jak moc tmave ci jestli tam davat dva odstiny...

NO já mám na autě komplet střední ... na přední ti nikdo nedá atest nalepí ti je tam, ale na vlastní riziko. Jinak tady na Ostravsku jsem schopny zařídit auto kolem 3tis kč s 3M folii

určitě fšechny stejný..navíc, co to znamená pro tebe tmavý nebo světlý? určitě máš na výběr víc než dva odstíny;) já dal na celý auto s propustností 20%..měl jsem strach, že to bude moc tmavý, ale dá se to..občas si říkám, že jsem moh dát 35% propustnost, ale asi bych dopadl stejně a naopak si říkal, že jsem měl dát ty tmavší dvacítky:D

na predni bocni lze dat folie s 75%+ propustnosti, tedy i s atestem, a pokud nekdo na ty predni atest neda tak bych do toho nesel. muze se ti to silne nevyplatit v pripade cesty do reichu nebo i pri pripadne nehode, kdyz uz by to nikdo u nas neresil.

a dal bych urcite na boky stejny, jak budes mit jiny vpredu a jiny vzadu, pusobi to divne... mozna na pate dvere by slo neco tmavsiho..

já teda nevim ale na předku je max. zatmavení dle vyhlášky 25% jestli se nepletu a 306ky už maj tónovaný skla. takže pokud dáš 75%propustnost a sečteš to tak si na víc jak 25%. někde to můžou řešit.

a zatmavovat 5dveře se ti může vymstít protože skrz tebe neni vidět a při brždění auto za tebou reaguje až na tebe a ne na ty před tebou pak ti můžou pomuchlat zadek.:bojim