Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Saxosraz 2008...106 pridate se?


Adler

Recommended Posts

8. SAXOSRAZ 2008

Takže pánové a dámy, máme tu rok 2008 a myslím, že by jsme mohli pomalu začít řešit letošní 8. SAXOSRAZ 2008, jehož loňský „ročník“ se povedl více než jen „nad očekávání“ na čemž se myslím všichni účastníci shodli vzhledem k ohlasům na sraze a hlavně po něm!

Místo konání již osvědčený autokemp Pávov u Jihlavy.

Datum konání bychom viděli někdy v Květnu nebo Červnu, ať je teplo a dá se spát ve stanech ...

Hlasování o datumu najdete ve foru

Co se týče programu, tak se nebude měnit oproti loňsku. Jen pro osvěžení: Loni přijelo !25! aut a stejný počet se účastnil „spanilé jízdy“ zakončenou naskládáním na parkoviště před Citroen které bylo k prasknutí. Většina potom také odjela na motokáry, které si jen málokdo nechal ujít a výborná trať znamenala zábavu na hodně dlouhou dobu. Po motokárách nás někteří opustily a polovina původního počtu se přesunula do kempu nachystat na noc. A myslím že můžeme říci že kdo zůstal tak rozhodně ničeho nelitoval protože náš minibikový gang ovládl bezpečně celou oblast a jídlo které kuchaři z našich řad připravily bylo perfektní a nálada byla jen lepší a lepší. A fotek přibývalo. Všichni na to máme skvělé vzpomínky a myslím že letos to nebude rozhodně jiné a může to být dokonce lepší.

Pro letosní rok se bude domlouvat na Peugeot-club-foru ucast vzdalenych pribuznych ato 106. Dále bude k videní saxo ktere vice nez 8x objelo Zemekouli po rovniku :-)

Takže si to rozhodně nenechte ujít!!

Doufam ze se sejdeme ve velkém počtu...v roce 2006 to bylo 11 aut a v roce 2007 dokonce 25 aut…a kolik jich bude v roce 2008 je jen na Vás…

fotky z lonskeho srazu jsou k videni zde a zde

www.saxoclub.net

[upravil dne 9.1.2008 Adler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnem od konca.

Kto je vzdialený príbuzný Saxa? 106?

Alebo príbuzdný 106 je Saxo?

-to nie je podstatné, neviete, ktoré autíčko bolo skôr?

Skqelé že je zraz, veľmi rád by som sa pridal, ale ísť z Prešova až do Jihlavy, je trošku ďaleko, nebude aj Slovenská verzia tohto zrazu? Najlepšie niekde na strednom Slovensku, aby to nikto nemal ďaleko ajni východ a ani Blava. To by som veru šiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poněkud off-topic

Všimli jste si, že Citroňáci maj pro každý typ sólo klub?? (Saxo, Xsara, Xantia, BX, . . . ).

V práci se mnou dělá kolega, který je v Xsara klubu a když jsme se bavili o účasti 100 lidí na srazu, tak mu spadla čelist - když to ale dále ventiloval na jejich fóru, tak tam nedovedli pochopit, že jsme fandové značky a ne jenom typu (přijde mi to takový zbytečná selekce a po pravdě mi naše pojetí vyhovuje mnohem víc - takhle bych totiž nepoznal drtivou většinu členů a to by mi bylo možná i líto).

[upravil dne 9/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Poněkud off-topic

Všimli jste si, že Citroňáci maj pro každý typ sólo klub?? (Saxo, Xsara, Xantia, BX, . . . ).

V práci se mnou dělá kolega, který je v Xsara klubu a když jsme se bavili o účasti 100 lidí na srazu, tak mu spadla čelist - když to ale dále ventiloval na jejich fóru, tak tam nedovedli pochopit, že jsme fandové značky a ne jenom typu (přijde mi to takový zbytečná selekce a po pravdě mi naše pojetí vyhovuje mnohem víc - takhle bych totiž nepoznal drtivou většinu členů a to by mi bylo možná i líto).

[upravil dne 9/1/2008 Medvěd]

jj taky uz sem otom davno premyslel .. ale je to spis dany tim ze ze neni poradny citroen club a citroen forum jak tady tohle forum proto vznikly odnoze typu aut u citroenu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Poněkud off-topic

Všimli jste si, že Citroňáci maj pro každý typ sólo klub?? (Saxo, Xsara, Xantia, BX, . . . ).

V práci se mnou dělá kolega, který je v Xsara klubu a když jsme se bavili o účasti 100 lidí na srazu, tak mu spadla čelist - když to ale dále ventiloval na jejich fóru, tak tam nedovedli pochopit, že jsme fandové značky a ne jenom typu (přijde mi to takový zbytečná selekce a po pravdě mi naše pojetí vyhovuje mnohem víc - takhle bych totiž nepoznal drtivou většinu členů a to by mi bylo možná i líto).

[upravil dne 9/1/2008 Medvěd]

No jenže se taky podívej, kdo si Citroeny kupuje, to jsou samý originály-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre: Medvěd

Ja nemám problém s tým kto je na fóre ohľadom 106tky, ale ako sa tak nad tým zamýšľam, načo vlastne Ty, čo máš 406 ideš na fórum 106tky? Veď sú to dve rozličné autá akurát značka je tá istá. Napr. ja na fórum 406tiek alebo akýchkoľvek iných neidem, lebo asi by som tam nenašiel takmer nič, čo by sedelo na moje. Ak mám nejaký problém so svojou 106tkou typujem, že väčšinou mi pomôžu 106tkári, alebo bývalí 106tkári. Na inom fóre by som to musel asi pekne dlho hľadať či nie?

Ale ináč som rád že my Peugeot-kári sme taká jedna veľká rodinka :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lordlacik

Pre: Medvěd

Ja nemám problém s tým kto je na fóre ohľadom 106tky, ale ako sa tak nad tým zamýšľam, načo vlastne Ty, čo máš 406 ideš na fórum 106tky? Veď sú to dve rozličné autá akurát značka je tá istá. Napr. ja na fórum 406tiek alebo akýchkoľvek iných neidem, lebo asi by som tam nenašiel takmer nič, čo by sedelo na moje. Ak mám nejaký problém so svojou 106tkou typujem, že väčšinou mi pomôžu 106tkári, alebo bývalí 106tkári. Na inom fóre by som to musel asi pekne dlho hľadať či nie?

Ale ináč som rád že my Peugeot-kári sme taká jedna veľká rodinka :super

Je to zcela prosté - stejně jako spousta dalších členů hledám nové příspěvky tlačítkem "Příspěvky za posledních 24 hodin" (cca uprostřed horní lišty) a čtu Ty, jejihž název mě nějak zaujal (a přiznávám, že si ani nevšímám, do jaké rubriky to autor umístil - od toho máme adminy). No a protože mě zajímají srazy, tak mě zaujala pozvánka na sraz Saxofonů (i když bych jí tedy spíš čekal v rubrice "připravované srazy") a dovolil jsem si zareagovat.

P.S.

Nevšiml jsem si, že bych jako 406kář měl nějaký zákaz vstupu do rubriky věnující se jiným modelům - pokud to někdo tak chápe, pak je to jenom ojedinělý názor a opravdu ho respektovat nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: lordlacik

Pre: Medvěd

Ja nemám problém s tým kto je na fóre ohľadom 106tky, ale ako sa tak nad tým zamýšľam, načo vlastne Ty, čo máš 406 ideš na fórum 106tky? Veď sú to dve rozličné autá akurát značka je tá istá. Napr. ja na fórum 406tiek alebo akýchkoľvek iných neidem, lebo asi by som tam nenašiel takmer nič, čo by sedelo na moje. Ak mám nejaký problém so svojou 106tkou typujem, že väčšinou mi pomôžu 106tkári, alebo bývalí 106tkári. Na inom fóre by som to musel asi pekne dlho hľadať či nie?

Ale ináč som rád že my Peugeot-kári sme taká jedna veľká rodinka :super

Je to zcela prosté - stejně jako spousta dalších členů hledám nové příspěvky tlačítkem "Příspěvky za posledních 24 hodin" (cca uprostřed horní lišty) a čtu Ty, jejihž název mě nějak zaujal (a přiznávám, že si ani nevšímám, do jaké rubriky to autor umístil - od toho máme adminy). No a protože mě zajímají srazy, tak mě zaujala pozvánka na sraz Saxofonů (i když bych jí tedy spíš čekal v rubrice "připravované srazy") a dovolil jsem si zareagovat.

P.S.

Nevšiml jsem si, že bych jako 406kář měl nějaký zákaz vstupu do rubriky věnující se jiným modelům - pokud to někdo tak chápe, pak je to jenom ojedinělý názor a opravdu ho respektovat nehodlám.

žádné zákazy do jiných rubrik :)))a když někdo na sraz přijede v jiném aute než saxo nebo 106 tak to taky není problém...Kdyby mi náhodou nejela 106 tak vezmu saaba 2.3 turbo:)a snad mě nikdo neukamenuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lordlacik

Pre: Medvěd

Ja nemám problém s tým kto je na fóre ohľadom 106tky, ale ako sa tak nad tým zamýšľam, načo vlastne Ty, čo máš 406 ideš na fórum 106tky? Veď sú to dve rozličné autá akurát značka je tá istá. Napr. ja na fórum 406tiek alebo akýchkoľvek iných neidem, lebo asi by som tam nenašiel takmer nič, čo by sedelo na moje. Ak mám nejaký problém so svojou 106tkou typujem, že väčšinou mi pomôžu 106tkári, alebo bývalí 106tkári. Na inom fóre by som to musel asi pekne dlho hľadať či nie?

Ale ináč som rád že my Peugeot-kári sme taká jedna veľká rodinka :super

No snáď Medvěd ako moderátor celého fóra má takmer povinnosť nahliadať do všetkých sekcií; minimálne či to tu má nejakú kultúru a tak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni se mnou jel taky kámoš 206kou na Saxosraz,prostě sem ho potal a povídá že se jede projet a tak jel semnou a snad to taky nikomu nevadilo,do spanilky se nezařadil,na sraze říkal že to postaví někde do kouta,sice stál uprostřed,ale snad to nikomu nevadilo,možná to někdo dusil v sobě nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

2jirka: Ty? Nikdy :D

taky nejak nevidim duvod k takove selekci. a on si na to lordacik odpovedel sam, soucasny majitel 406 muze byt klidne byvaly majitel 306, nebo i neceho jeste mensiho - holt potreby se vyvijeji.

a nebo muze mit 106 jako nakupni tasku a druhe auto v rodine...

jinak jestli mi sedne termin, tak se taky objevim. i kdyz kveten mam uz docela dost nabity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...