Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 po opravě - klima + ventilator


killer28

Recommended Posts

Chci se zeptat na klimu, bezi klimatizace i kdyz je -1 stupen, jde mi o to zda kdyz ji zapnu spusti se i vetrak i v zime? mam manual je to po oprave a chci to vyzkoušet. Jinak pri ktere teplote zapina to rele ventilator na chlazeni chladice dekuji

dekuji. mam 1.9 D

Byl po bouracce predku , nejaka kr..a do me naborila. tak bych chtel vyzkouset jak klimu tak i vetrak na chlazeni. Poradite jak? nemam termospinac mam tam to rele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pokud zapneš klimatizaci větrák se spustí na první stupeň. Jinak druhý stupeň sepne až ECU motoru při určité teplotě motoru tusším to je na 90stupňů. Obávám se že v zimě se to bude zkoušet dosti blbě hlavně pokud bude pod nulou :roll

[upravil dne 9.1.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlo mi o to že me menili saharru , vetrak, klima. chtel jsem to vyzkouset zda to funguje po te bouracce. No vite zaruka je na praci 3 mesice jak mam v papiru. a dily mi dali dokonce z vrakace, tak abych nejak nenaletel. jsem myslel jestli treba vyzkousim vetrak jak jde, atd , dik za vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klima mi teda funguje a vetrak na tu jednu polohu taky, kdyz ji zapnu, jeste potrebuji vyzkouset to rele zda spina nebo ne, takze to budu muset nejak vyskouset. je to diesel takze chladi dobre, zatim se mi to nijak neprehrivalo, tak dekuji za vse. slo me hlavne zda funguje ten vetrak, to rele nejak budu muset dovyskouset, pac mam jinou výbavu a termospinac nemam - jsou tam ty relatka. Jinak kdo tomu dava povel aby se spustil vetrak . snimac chlad . kapaliny - rid. jedn. a pak vetrak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale co pisete

termostat - se otvira u dieslu pri 83 stupních, benzin pri 89 stupnich, a ne ze se sposti vetrak pri 83..

jinak to jsemse docetl, Prosim napiste mi jaka je tedy provozni teplota u dieslu , po zahrati, akyd se sposti ten vetrak pri kolika -ti stupnich dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...