Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dětská autosedačka


Honza z Nera

Recommended Posts

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Dundee

Se mrkni na peugeot.cz, tam v sekci příslušenství najdeš všechno, co se dá od peugeota koupit;)

Asi sem blbej, ale můžeš mi naznačit, kde na stránkách www.peugeot.cz najdu příslušenství? :myslim

Tak sorry za mystifikaci, ale dřív měli trošku obsáhlejší "Butik". A navíc se to jmenovalo jinak a bylo tam víc předmětů;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se docela líbila sedačka FERARRI prodávaná tuším v PUNTANELE (určitě nějaká prodejna hraček v TESCU Letňany), bohužel moje drahá polovička mé nadšení nesdílela, takže máme nějakou jinou (tuším MAXI COSSI, někde je tu a naší dětské sesli vlákno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Mě se docela líbila sedačka FERARRI prodávaná tuším v PUNTANELE (určitě nějaká prodejna hraček v TESCU Letňany), bohužel moje drahá polovička mé nadšení nesdílela, takže máme nějakou jinou (tuším MAXI COSSI, někde je tu a naší dětské sesli vlákno).

No medvěde, já jsem to pochopil tak, že Honzovi z Nera ani tak nejde o kvalitu, jako o to, že to bude mít lvíčka, že? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pe.Tr: Za kolik jsou ty poslední dvě (pro větší a podsedák)? I když mi jde spíš o ten podsedák, "střední" sedačku máme:myslim

cenik na doplnky mam jen v praci tak zitra to tu doplnim

ale jen pro představu , origo sedačka do 36 kil zacvakavaci do isofixu na 807 stoji 15500,- :mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

velice děkuji, jsi opravdu chlapec šikovný, ale ta cena je ehmm tak trochu :roll

nicméně, je tam něco do 5tis a v kilové hodnotě 9-36kg? nespěchá to, rád si počkám do zítra:D

mrknu ,pisnu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Medvěd

Mě se docela líbila sedačka FERARRI prodávaná tuším v PUNTANELE (určitě nějaká prodejna hraček v TESCU Letňany), bohužel moje drahá polovička mé nadšení nesdílela, takže máme nějakou jinou (tuším MAXI COSSI, někde je tu a naší dětské sesli vlákno).

No medvěde, já jsem to pochopil tak, že Honzovi z Nera ani tak nejde o kvalitu, jako o to, že to bude mít lvíčka, že? :D:D:D

no to nééééé, v žádném případě, jestli to bude opravdu jen o lvu, jako že bezpečnost nula, tak to ani omylem. nejsem kaskadér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...