Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hrůza ted přijdu k autu a vidím.....


Pája Rybišár

Recommended Posts

Původně zaslal: Ticcino

Lidi jsou fakt nechutný kurvy. Já v životě ukradl snad jen propisky v práci, ale tohle je neskutečný. Jsem pro zavedení přísnějších trestů, nucených prací, dokud si padouch všechno neodpracuje. Žádný, že se sedí zadarmo v teple. Vypálit cejch, uříznout prst, veřejný lynčování. Jako ve středověku. Že je to nehumánní? No a co? Je to jistý druh prevence. No ne?

No vono to těma propiskama začíná !!! :P:P

Ale buď klidnej, já jsem je krad taky !!! :super :super

A kdo může tož to dělá taky.

To jsme si ale pomohli cóóó ???

Jedna "klasická" propiska cca 5,- Kč. :papa :papa

[upravil dne 9.1.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nieco podobne sa deje aj na Slovensku.....Hajzi sa najdu vsade. Ja idem rano do auta a natrhnuta guma pod lavym bocnym oknom....okno pohnute a ked som ho chcel stiahnut tak mi spadlo do dverí. svine ludia ale z auta neumizlo nastastie nic. A na prednej kapote mam plasticky cinsky znak a uz aj to niekoho mrzelo.....a okraje uz su oskrabane....este ze drzi jak svina na kapote.:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem samozřejmě proti nějakému poškozování aut, ale ono jde tak trochu o to, že ve velkých městech (a tím je i Praha) je s parkováním čím dál větší problém a když tak koluju kolem boku a v přilehlých uličkách a vidím tam zaparkovaná ze 30% RZ s Skem, pak nějaký Ty Učka, Kčka a pod. a vím, že jsou to povětšinou lidi, pro který je problém zaplatit si hlídaný parkoviště a radši mi svůj vehikl postavěj před barák, dolezou na tramvaj a jdou korzovat po centru (nebo dou "jenom" čumět na kopálisty), tak bych občas měl taky chuť Ty gumy jim prorazit (ale já mám jenom chuť, na Žižkaperku se rovnou koná). Svým způsobem se těším, až se tu spustí ta zóna placenýho stání, kde budou parkovat pouze auta trvale hlášených, tudíž s Ačkem na RZ a Ti, co maj´auto hlášený v horní dolní budou mít smolíka (i já s firemním, ale já už pořešil místo v hlídaném objektu za 300,- Kč měsíčně + DPH).

[upravil dne 10/1/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Sice jsem samozřejmě proti nějakému poškozování aut, ale ono jde tak trochu o to, že ve velkých městech (a tím je i Praha) je s parkováním čím dál větší problém a když tak koluju kolem boku a v přilehlých uličkách a vidím tam zaparkovaná ze 30% RZ s Skem, pak nějaký Ty Učka, Kčka a pod. a vím, že jsou to povětšinou lidi, pro který je problém zaplatit si hlídaný parkoviště a radši mi svůj vehikl postavěj před barák, dolezou na tramvaj a jdou korzovat po centru (nebo dou "jenom" čumět na kopálisty), tak bych občas měl taky chuť Ty gumy jim prorazit (ale já mám jenom chuť, na Žižkaperku se rovnou koná). Svým způsobem se těším, až se tu spustí ta zóna placenýho stání, kde budou parkovat pouze auta trvale hlášených, tudíž s Ačkem na RZ a Ti, co maj´auto hlášený v horní dolní budou mít smolíka (i já s firemním, ale já už pořešil místo v hlídaném objektu za 300,- Kč měsíčně + DPH).

[upravil dne 10/1/2008 Medvěd]

je nanic kdyz misto normos lidi co tam bydlej tam parkujou lidi z venku ale zas kdyz si ma nekdo prijet do prahy do prace tak ma celkem smulu a platit si tuhle "kartu" je dost nicmoc ani nevim jestli mimo prazaci můžou.. a parkovat nekde daleko, zrovna na zizkove moc nejde kde by to nebylo daleko, to uz je pak skoro lepci vzit to vlakem kerej jezdi jednou za hodinku vecer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Sice jsem samozřejmě proti nějakému poškozování aut, ale ono jde tak trochu o to, že ve velkých městech (a tím je i Praha) je s parkováním čím dál větší problém a když tak koluju kolem boku a v přilehlých uličkách a vidím tam zaparkovaná ze 30% RZ s Skem, pak nějaký Ty Učka, Kčka a pod. a vím, že jsou to povětšinou lidi, pro který je problém zaplatit si hlídaný parkoviště a radši mi svůj vehikl postavěj před barák, dolezou na tramvaj a jdou korzovat po centru (nebo dou "jenom" čumět na kopálisty), tak bych občas měl taky chuť Ty gumy jim prorazit (ale já mám jenom chuť, na Žižkaperku se rovnou koná). Svým způsobem se těším, až se tu spustí ta zóna placenýho stání, kde budou parkovat pouze auta trvale hlášených, tudíž s Ačkem na RZ a Ti, co maj´auto hlášený v horní dolní budou mít smolíka (i já s firemním, ale já už pořešil místo v hlídaném objektu za 300,- Kč měsíčně + DPH).

[upravil dne 10/1/2008 Medvěd]

No, dokud u nás neupraví debilní institut trvalýho bydliště, lépe řečeno až majitelé bytů pochopí, že tím, že si k němu nahlásím trvalý bydliště, je hned nechcu o ten byteček připravit, tak ti tam ty eska a účka budou parkovat pořád a vůbec to neznamená, že tam ten dotyčnej nebydlí.

A i kdyby, je to veřejná komunikace, takže parkovat tam může každej, jak se mu zlíbí, ať se ti to líbí, nebo ne. Takový metody mi přindou hóóódně ubohý. Nikdy nevíš, čí to auto skutečně je a proč tam parkuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Původně zaslal: Medvěd

Sice jsem samozřejmě proti nějakému poškozování aut, ale ono jde tak trochu o to, že ve velkých městech (a tím je i Praha) je s parkováním čím dál větší problém a když tak koluju kolem boku a v přilehlých uličkách a vidím tam zaparkovaná ze 30% RZ s Skem, pak nějaký Ty Učka, Kčka a pod. a vím, že jsou to povětšinou lidi, pro který je problém zaplatit si hlídaný parkoviště a radši mi svůj vehikl postavěj před barák, dolezou na tramvaj a jdou korzovat po centru (nebo dou "jenom" čumět na kopálisty), tak bych občas měl taky chuť Ty gumy jim prorazit (ale já mám jenom chuť, na Žižkaperku se rovnou koná). Svým způsobem se těším, až se tu spustí ta zóna placenýho stání, kde budou parkovat pouze auta trvale hlášených, tudíž s Ačkem na RZ a Ti, co maj´auto hlášený v horní dolní budou mít smolíka (i já s firemním, ale já už pořešil místo v hlídaném objektu za 300,- Kč měsíčně + DPH).

[upravil dne 10/1/2008 Medvěd]

No, dokud u nás neupraví debilní institut trvalýho bydliště, lépe řečeno až majitelé bytů pochopí, že tím, že si k němu nahlásím trvalý bydliště, je hned nechcu o ten byteček připravit, tak ti tam ty eska a účka budou parkovat pořád a vůbec to neznamená, že tam ten dotyčnej nebydlí.

A i kdyby, je to veřejná komunikace, takže parkovat tam může každej, jak se mu zlíbí, ať se ti to líbí, nebo ne. Takový metody mi přindou hóóódně ubohý. Nikdy nevíš, čí to auto skutečně je a proč tam parkuje.

nerad bych aby došlo jednou na moje :( gumy sou pak pomalu to nejdražší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...