Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hrůza ted přijdu k autu a vidím.....


Pája Rybišár

Recommended Posts

No jsem pěkně vytočenej,,jdu si do auta pro letěnku na plasty a najednou koukám na dveře,hmno a co tam nebylo lišta u okna vyřízlá a auto otevřeny...naštěstí panel k novému radiu nosim sebou,takže tělo tam zustalo!a co jiného vzit na 205tce:aut

Auto stojí na sídlišti kde je pěkně rušno a je hned pod lampou..ti lidé jsou ale dneska drzí co si dovolí!přerazil bych mu prsty....:grr

PS:proto sháním vnější lištu na okno v levých dveřích...cena dohodou:D:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že včera byli nenechavci nějací aktivní.... Já ráno přijdu k autu a nějakej zmetek mi šlohnul anténu. Na tom by asi nebylo nic zváštního, kdyby auto stálo na parkovišti, ale já ho měl postavený na plácku na zahradě a ještě k tomu za plotem.:grr A jako bonus mi zničil závit na patce...hov**o:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm to já měl moje Míčko v zamčeny garaži a pojištěny dvěma petlicema navíc a taky mě ukradli origo litá kola!:grr(už je to dlouho-hněv už polevil!)

No a zrovna minulý týden sousedovi ukoply zrdcátko a mě utrhly oba stěrače na 405tce:grr:grrFakt me to ser...nejradsi bych před autem postavil stan a zakempoval tam na dobu neurčitou:D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí co je na žižkově, kdo má auto jiný než x0x začátek na spz tak na 99% ráno najde propíchlou gumu :( staci se koukat po ulicicich cestou z prace kdekoliv vidim xSx a podobně tak věčinou jedna často 2 a víc gum proseklejch :( u prazáku nikdy :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

stačí co je na žižkově, kdo má auto jiný než x0x začátek na spz tak na 99% ráno najde propíchlou gumu :( staci se koukat po ulicicich cestou z prace kdekoliv vidim xSx a podobně tak věčinou jedna často 2 a víc gum proseklejch :( u prazáku nikdy :grr

Jediná možnost je asi na noc sundávat SPZ pokud ji nemáš přinýtovanou /eh pardon teď se tomu říká snad registrační značka nebo tak nějak/ ???

Já mám díkybohu na noc wehikla v garáži doma i když lidi jsou různí.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: aaischa

stačí co je na žižkově, kdo má auto jiný než x0x začátek na spz tak na 99% ráno najde propíchlou gumu :( staci se koukat po ulicicich cestou z prace kdekoliv vidim xSx a podobně tak věčinou jedna často 2 a víc gum proseklejch :( u prazáku nikdy :grr

Jediná možnost je asi na noc sundávat SPZ pokud ji nemáš přinýtovanou /eh pardon teď se tomu říká snad registrační značka nebo tak nějak/ ???

Já mám díkybohu na noc wehikla v garáži doma i když lidi jsou různí.:myslim

já garážuju taky, v praze když sem v práci do noci nebo do večera ale tohle se snad takhle nedeje aspon co vim lidem z prace co jezdej tak taky bez problemu ale casto tohle vidim u nekterejch aut co tam stojej a vzdycky maj neprazsky RZ, byvaly spz ale to je jedno ... kam to spěje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou fakt nechutný kurvy. Já v životě ukradl snad jen propisky v práci, ale tohle je neskutečný. Jsem pro zavedení přísnějších trestů, nucených prací, dokud si padouch všechno neodpracuje. Žádný, že se sedí zadarmo v teple. Vypálit cejch, uříznout prst, veřejný lynčování. Jako ve středověku. Že je to nehumánní? No a co? Je to jistý druh prevence. No ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Lidi jsou fakt nechutný kurvy. Já v životě ukradl snad jen propisky v práci, ale tohle je neskutečný. Jsem pro zavedení přísnějších trestů, nucených prací, dokud si padouch všechno neodpracuje. Žádný, že se sedí zadarmo v teple. Vypálit cejch, uříznout prst, veřejný lynčování. Jako ve středověku. Že je to nehumánní? No a co? Je to jistý druh prevence. No ne?

souhlas, jenže vhledem k tomu že by se muselo začít na těch co sou u moci a vládnou tak to nikdy nikdo neschválí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamošovi v OStravě dvakrát vybrali kadeta.Poprvé to byl fakt šikovný zloděj a zohlednil že nemusí všechno tozbít když už tam leze.Vzal si jen radio za 5000Kč a tatranku co byla schovaná pod sedačkou.

Po druhé to byl totalní kokot, že vypačil zamek snad monterpakou že ve dveřích zustala díra jak po otvíraku konzerv, rozbil středoví panel a vzal radio cenově za litr:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

stačí co je na žižkově, kdo má auto jiný než x0x začátek na spz tak na 99% ráno najde propíchlou gumu :( staci se koukat po ulicicich cestou z prace kdekoliv vidim xSx a podobně tak věčinou jedna často 2 a víc gum proseklejch :( u prazáku nikdy :grr

žižkováci asi nemaj v oblibě náplavu.........:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Když tak taky přidám drobet RZ mi zustali jsou napevno ale držáky orvavý,Byla tak z PC clubu s etiketou dole,takže vydrželi 14 dní co byly na autě,samolepky pc clubu napůl poničené počmáraný auto šlo naštěstí umýti wapkou ,kola prázdná.Co dodat nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...