Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplota motoru 406


asaad

Recommended Posts

Čau lidi.Mam menší dotaz ohledně teploty motoru v moji 406 coupe.Po zahřátí se teplota drži na 80 stupních vic to nevyleze.Je to tam od té doby co jsem ji koupil.Myslel jsem že je to málo,tak jsem to vzal do Peugeotu a tam řekli,že jestli teplota nelítá,že je to v pořádku.Budu rád za vaše názory.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ted asi už tyden na 1,8 nechce vylest teplota nad 67 stupnu tak jsem sehnal termostat co otvira při 89 tak budu o vikendu menit , jinak klasika teplota je bud 70 nebo 79 . jsou totiz dva typy peu termostatu pro 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

mě ted asi už tyden na 1,8 nechce vylest teplota nad 67 stupnu tak jsem sehnal termostat co otvira při 89 tak budu o vikendu menit , jinak klasika teplota je bud 70 nebo 79 . jsou totiz dva typy peu termostatu pro 406

pro motory 8ventilu je termostat 89stupnu, pro 16V termostat 83stupnu ;)

minulou sobotu jsem zrovna termostat menil, dal jsem tam Vernet ( dodava do prvovyroby ) 83stupnu a pohoda, predtim to nevylezlo vic nez na 72 stupnu, ted drzi lehce pres 80. Ten starej byl pridrenej, sice se otevrel ale spatne se zaviral, takze nestacil dobre regulovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano su 2typy s klimou a bez klimy

Původně zaslal: Pe.Tr

mě ted asi už tyden na 1,8 nechce vylest teplota nad 67 stupnu tak jsem sehnal termostat co otvira při 89 tak budu o vikendu menit , jinak klasika teplota je bud 70 nebo 79 . jsou totiz dva typy peu termostatu pro 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prikladam popis ako moje auto ukazuje teplotu a co vsetko s tym suvisi. Posudte sami a vyjadrite sa ci aj vam to tak funguje v zime alebo mam niekde chybu.

Mam P406 2.0 16V s digitalnou klimou sedan starsi model.

Vzdy ked otocim kluc tak na dispeji dig. klimy okrem nastavenia teploty (mam nastavenych 25st) je zobrazeny rezim "auto" (automatika) po nastartovani je pocut ze sa zapne aj vetrak chladica a aj sa pripoji do zaberu kompresor klimy, co si myslim je v zime zbitocne kedze nepotrebujem ochladit motor ani kabinu ale zohriat.

To mi vadi lebo cim je motor studensi a teda aj chladic, tym sa aj po dlhsej jazde nemoze termostat plne otvorit a budik teploty chladiacej zmesi dosiahne len nieco pod 80st z toho vyplyva vyzsia spotreba k comu prida aj pripojeny kompresor klimy ako pridavna zataz pre motor.

Tak to vypinam (tlacitkom (-) na znizenie/vyp. ventilatoru kurenia, preklikam az na nulu). Vtedy sa to prepne na rezim "eco" a kompresor aj vetrak na chladici sa vypnu(potom ak potrebujem mozem pridavat/uberat otacky ventilatora kurenia rucne ale automatika sa uz nastastie nezapne).

Po tom ako to prepne na "eco", tak pri jazde sa mi uz motor zohreje na nieco viac ako 80st ked idem, ked zastavim na dlhsie ako 5minut na volnobeh tak postupne dosiahne aj 90.

V lete bez klimy(bez auto rezimu) pocas dlhsej jazdy sa motor zohrieva na okolo 90st a ked stojim tak v priebehu par minut to ide postupne hore az na okolo 100st a zapne sa vetrak chladica aby sa motor neprehrial vtedy to poklesne na zhruba95st. Zda sa mi ze prilis rychlo dosiahne tych 100 asi uz mam zaneseny chladic.

S klimou v lete sa zapina vetrak chladica skor ako pri 100st vody.

Napiste ci to funguje spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je pod nulou a zapnu zapalování,tak se na dispeji ukáže zapnutá klima a režim (auto).Tak klimu vypnu,zmáčknu + na foukání, nastavím teplotu. Budík teploty leze celkem rychle,až je kolmo ručička a stojí. Jestli stojím,nebo jedu vůbec se nehne. Ani v létě. Ještě k tomu topení- měl jsem MI 16, nastartoval v zimě a zdá se mi,že mi okna rozmrzly dříve než teď u coupé. Možná že dělám něco špatně:nevim Joo, prosím Vás,proč se v zimě když nastartuju zapíná klima automaticky? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sa pozrem kolko ukazuje rucka ked je v strede.

Hm jak je mozne ze mne ta teplota ked stojim zacne tak rychlo stupat, ked tuto Pištovi sa vobec nezvysuje aj ked stoji?.

Nemrzky mam dost a nestraca sa, vodne cerpadlo ma 20000tis km a robilo to aj predtym.

Zeby ozaj zaneseny chladic? Mozu to sposobovat zohnute chladiace rebra na chladici?

Původně zaslal: Pišta

Když je pod nulou a zapnu zapalování,tak se na dispeji ukáže zapnutá klima a režim (auto).Tak klimu vypnu,zmáčknu + na foukání, nastavím teplotu. Budík teploty leze celkem rychle,až je kolmo ručička a stojí. Jestli stojím,nebo jedu vůbec se nehne. Ani v létě. Ještě k tomu topení- měl jsem MI 16, nastartoval v zimě a zdá se mi,že mi okna rozmrzly dříve než teď u coupé. Možná že dělám něco špatně:nevim Joo, prosím Vás,proč se v zimě když nastartuju zapíná klima automaticky? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl napsat,že když stojím tak sahara zapíná a běží jen krátkou dobu. Zapne na chvíli a vypne,na chvíli zapne a vypne. Možná,že to tak udržuje pořád tu stejnou teplotu. Nevím jestli to má tak často zapínat a vypínat,ale asi áno. Prodavají prípravky na čištění chladičů,ale to bych měl strach aby to potom někde nechcalo. Hodně štěstí ať na to příjdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...