Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nákup hadic


aaischa

Recommended Posts

Ahoj, je to trošku asi blbá otázka ale kde nejlíp nakoupit hadice, myslim hadice kolem vody, oleje a tak, jestli se kupujou nějaký obyč, nějak se vytvarujou časem že držej tvar nebo se koupěj přesně natvarovaný, páč se nejspis rozhodnu to predelat pac sou nektery "narozpadnutí" tak by mě zajímalo jak se pořizuje, a nejrači něco doporučit v praze... ? kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to netuším. Já mám dvě přepravky hadic různých délek a průměrů. Občas je nutno zaimprovizovat. Jinak na 205 jsem kupoval jedinkrát novou hadici dozadu na topení a stála 900,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi nechám než to někde začne téct, šlo by o asi 3 kousky v chladícim okruhu sou v ohybech rozpraskaný a takový vytvrdlý, a hadice v kerejch je olej tak tem se snad nic nedeje, kolem nich v nekterejch mistech to taky trosku sakne to tak az budu menit tesneni u olejovy vany tak je vyndam vycistim mista kde to sedi a stahnu znova asi to bude nejlepci :( na autokelly nemeli hadice vubec... tak sem nevedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Jo tak tohle je problém! Originál jsou drahé, druhovýroba dělá minimum, takže zbývá vybrat vrakoviště....

Pokud myslíš ty normální, ne ty velký tvarovky:

Až na vyjímky to problém není.

Originál - neuvažuj.

Druhovýroba - neuvažuj, teda slyšel jsem o tom, že někde ti normální hadici i vytvarují, udělají ohyby a tak, ale:

aaischa: Chceš si udělat výlet? http://www.konekt-hk.cz/ - sekce Kontakt - mají prodejnu v Praze, na blbém místě, ale najdeš to, neboj.

Změř si co potřebuješ - jaký vnitřní průměr. Pokud budeš potřebovat spojit třeba 12 a 14, a měl jsi tam tvarovku, tak tu hadici s vnitř.průměrem 12 narveš i na průměr 14. :)

Dokázal jsem i horší... Hlavně si pak řeknu aby ta hadice byla na vodu, olej, naftu apod. ...

Pokud jde jinak o ty velký hadice (třeba k chladiči), tak to zatím nevím, ale ty většinou vydrží dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Hafity

Jo tak tohle je problém! Originál jsou drahé, druhovýroba dělá minimum, takže zbývá vybrat vrakoviště....

Pokud myslíš ty normální, ne ty velký tvarovky:

Až na vyjímky to problém není.

Originál - neuvažuj.

Druhovýroba - neuvažuj, teda slyšel jsem o tom, že někde ti normální hadici i vytvarují, udělají ohyby a tak, ale:

aaischa: Chceš si udělat výlet? http://www.konekt-hk.cz/ - sekce Kontakt - mají prodejnu v Praze, na blbém místě, ale najdeš to, neboj.

Změř si co potřebuješ - jaký vnitřní průměr. Pokud budeš potřebovat spojit třeba 12 a 14, a měl jsi tam tvarovku, tak tu hadici s vnitř.průměrem 12 narveš i na průměr 14. :)

Dokázal jsem i horší... Hlavně si pak řeknu aby ta hadice byla na vodu, olej, naftu apod. ...

Pokud jde jinak o ty velký hadice (třeba k chladiči), tak to zatím nevím, ale ty většinou vydrží dost.

tak to vypada pekne, vecer se na to podivam doma :) kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

No myslel jsem hlavně tvarovky a dvouprůměrové. Tu hadici topení jsem uvedl jen pro příklad.

Jo jasně, ty speciální tlustý zahnutý nahradit nejdou. Ale ty tenký, třeba i tvarovaný a dvouprůměrový nahradit jdou těma normálními obyčejnými. Když je ta hadice nová, tak se dá dost brutálně roztáhnout. A i kdyby to vydržela jen dva roky, furt se to vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadice dodává velmi kvalitní jako druhovýrobu www.genei.cz , jinak jedině originál či vrakoviště u servisů, klasická se tím nezabývají - na 205, nebo třeba Oddie bude mít všechny a vzhledem k tomu že s 205 končí, asi je držet do nekonečna nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...