Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám Panasonic Lumix dmc-fz30: pouze průzkum - EDIT 5.7.08 -je tu z toho sranda dražba:)


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak si dělám takovej průzkum že bych prodal svuj Panasonic Lumix dmc-fz30 a šel připadně do něčeho lepšího. Kolik by jste kdo byl ochotný dát v případě zájmu? Jinak je starý 2 roky, ale je jak nový, má se u mě jako v bavlnce, v případě slušné ceny bych dal k tomu original software Zoner Photo Studio 7.

[upravil dne 4/7/08 Radek Hurvajz]

[upravil dne 5/7/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Ty ho chceš prodat? A koupit něco lepšího? Tak to asi už nějakou zrcadlovku co. No nemít FZ-50 tak si to od tebe koupím ;)

No tak nějak se Canon EOS 400D na mě směje tou cenovkou:myslim:aut Ale zatím je to jen fáze průzkumu, ale co kdyby, že:)

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No proto si dělám tady ten pruzkum, abych zjistil jestli to má smysl prodavat, nabidni tvoji představu;) Mě zajímá jaká je představa u potencionálních kupců

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Ti by to chtěli nejlíp zadarmo a ty jako prodávající bys z toho chtěl dostt co nejvíc. Tudy cesta nevede. Díval ses na internetové bazary po ceně? Je to někde kolem 9000 - 10000 Kč, v závislosti na příslušenství a stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No proto si dělám tady ten pruzkum, abych zjistil jestli to má smysl prodavat, nabidni tvoji představu;) Mě zajímá jaká je představa u potencionálních kupců

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Ti by to chtěli nejlíp zadarmo a ty jako prodávající bys z toho chtěl dostt co nejvíc. Tudy cesta nevede. Díval ses na internetové bazary po ceně? Je to někde kolem 9000 - 10000 Kč, v závislosti na příslušenství a stavu.

No tak moje představa je v celku tak nějak podobná,-, stav je vynikající, nikde ani škrabaneček, barva stříbrná, karta by byla 1GB Sandisc Ultra II, nebo 32MB co byla v balení, to je na dohodě. Jinak je to Origo balení v krabici + bych nechal ten Zoner a možná brašnu. Jinak nabiječka, baterie, krytka, sluneční clona, kabely, CD, tak jak to bylo při koupi. Stativ si samozřejmě nechám;)

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

chci kupovat foťák ale tenhle je na mě moc velkej.chci něco co strčim do kapsy.vypadá to že pudu do nicon coolpix S51 dá se sehnat za 5,5 tis což je dobrý.

je to správná fotka toho co prodáváš?

Já jsem koupil ženě LUMIX DMC-TZ2 a je boží - malinkej, do kapsy, super zoom se stabilizátorem; teď si ho furt od ní půjčuju. btw sám mám Nikon coolpix 4800 a už mě neba... :super

Sorry za :xvul

[upravil dne 8.1.08 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Driver

Ty ho chceš prodat? A koupit něco lepšího? Tak to asi už nějakou zrcadlovku co. No nemít FZ-50 tak si to od tebe koupím ;)

No tak nějak se Canon EOS 400D na mě směje tou cenovkou:myslim:aut Ale zatím je to jen fáze průzkumu, ale co kdyby, že:)

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

vybodni se na Canona, Pentax je volba expertu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Driver

Ty ho chceš prodat? A koupit něco lepšího? Tak to asi už nějakou zrcadlovku co. No nemít FZ-50 tak si to od tebe koupím ;)

No tak nějak se Canon EOS 400D na mě směje tou cenovkou:myslim:aut Ale zatím je to jen fáze průzkumu, ale co kdyby, že:)

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

vybodni se na Canona, Pentax je volba expertu :D

No sice je levnější ale nevim, no, jsem ti řikal že mě po mechanický stránce nepřesvědčil, ale jinak fotky jsou gut;)

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TADY DMC-FZ50 za 11999.

Ale chtěl bych jí koupit třeba ZDE , v přepočtu 7700. Náhodou mám to těch končin služební cestu, jen netuším, zda se vůbec do nějakého krámu dostanu.

Jinak cena za FZ30 použitou na e-bay kolem 5000. Na české poměry bych to viděl kolem 7-8tis. Pokud je opečovávaná, jak píšeš, bez škrábanců, tak 8-9tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

TADY DMC-FZ50 za 11999.

Ale chtěl bych jí koupit třeba ZDE , v přepočtu 7700. Náhodou mám to těch končin služební cestu, jen netuším, zda se vůbec do nějakého krámu dostanu.

Jinak cena za FZ30 použitou na e-bay kolem 5000. Na české poměry bych to viděl kolem 7-8tis. Pokud je opečovávaná, jak píšeš, bez škrábanců, tak 8-9tis.

No proslýchá se že FZ 30 má lepší fotky, nevim, neměl jsem možnost to podrobně porovnat. A 9000,- to bych o tom možná uvažoval:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...