Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Váha vzduchu-vyměnit?


podebradak

Recommended Posts

Ahoj, stal se mi taková zajímavá věc na 2.0HDI 79kW. Už asi rok mi auto za studena netáhlo. Vubec nereagovalo na plyn. pedál. Když teplota motoru presáhla 70 stupnů, auto jelo uplně normálně-jako dřív i za studena. Na diagnostice žádne chyby auto nevykazovalo. Tak sem se rozhodl že vyčistím váhu vzduchu, ale při čistění jsem víc zatlačil na ty platinové destičky a jednu z nich ulomil. Poškozenou váhu vzduchu jsem tam zkusil namontovat zpátky a auto začlo najednou tahnout i za studena. Už měsíc jezdim a absolutní spokojenost, auto jezdí jak má, nežere, otáčky nekolísají. Myslíte že mám váhu koupit novou i když auto začlo jezdit? Bojim se aby to zase nebylo stejný, nebo abych něco nezničil.Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám hodně podobný problém... auto za studena netáhne, dusí se, škube v nízkých otáčkách... nad 3tis ot se "chytne" ale to je zase prasárna jezdit se studeným motorem 3tis.ot... Bylo mi řečeno, že občas odchází váhy vzduchu při výměně vzduchového filtru za sportovní bavlněný... a já jej před cca 4mi měsíci vyměnil (K&N do boxu)... ZKUSÍM VYČISTIT VÁHU....

jinač k otázce:

pokud funguje, neměnil bych...

[upravil dne 8/1/2008 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...