Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Syn měl nehodu co teď


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Honza z Nera

no čoveče, Pe.tr je docela korpulentní mladý pán a v takovém případě by si synátor již nezajezdil :D:D

Třeba Hurvajz byl u toho a pořídil nějaký ten snímeček ;) Už tady dlouho nic nebylo... :D

[upravil dne 8.1.08 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Honza z Nera

no čoveče, Pe.tr je docela korpulentní mladý pán a v takovém případě by si synátor již nezajezdil :D:D

Třeba Hurvajz byl u toho a pořídil nějaký ten snímeček ;) Už tady dlouho nic nebylo... :D

[upravil dne 8.1.08 Peta]

ono to také mohlo být tak, že si Pe.tr s Hurvajzem společně hráli a teď to svádí na mladýho, tak že ty fotky by nemusely být marný:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Mefisto86

sarkomi: Ta 205 na tom není zas tak zle, je to lehce opravitelné. Timhle způsobem jsem těhle auťáku rozmlátil mraky:D:D:D

to jo ale ještě sehnat kolečko je to po synovi vytáhl jsem to po x letech,tenkrát se vše vyhodilo,něco schovalo.Dcerka si s tím nehrála a připomínalo to vžy tu osobu co byla mezi námi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Honza z Nera

no čoveče, Pe.tr je docela korpulentní mladý pán a v takovém případě by si synátor již nezajezdil :D:D

Třeba Hurvajz byl u toho a pořídil nějaký ten snímeček ;) Už tady dlouho nic nebylo... :D

[upravil dne 8.1.08 Peta]

ono to také mohlo být tak, že si Pe.tr s Hurvajzem společně hráli a teď to svádí na mladýho, tak že ty fotky by nemusely být marný:D:D

Co co co, šlápnul na to Pe.Tr jak honil ty vrány. Já v tom nejel:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

hele bacha, ja z toho stavim svoje iSko

Mno koukám že jsi stejnej blázen jako já:D

Prosím Tě mimo téma zkorumpované nehody, ve které zřejmě za nic Pe.trův malej nemůže a všechno na něj hodily, z šeho děláš ty lemy? Já zkoušl hliníkovej tmel a vytvarovat z toho něco je pomalu nesmysl a moc to nedrží..a taky to s tužidlem neskutečně moc hřeje, asi nějaká reakce..ale kolikrát to bylo k neudržení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

viděl bych to na nepřispůsobení rychlosti vozidla stavu a povaze lina, koberce či dlažby a následné opření se o knihovnu nebo prádelník :D ale přes boudu nešel že :myslim na druhou stranu to také vypadá, že ve smyku vzal zapomenutou kostičku od lega. jsem každopádně pro aby jsi nás podrobně informoval o stavu oprav:papa

Ale otec může za chování svého syna! Nemá mu půjčovat auto který je na zabití - teda rozbití...

Původně zaslal: Mila_S

Normálně to tady na Petra napráskáme - stoupnul na to klukovi a teď se to snaží na něj svíst. :mrk

Že bych byl v mládí mlácen za něco co jsem nerozbil já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...