Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

p205 zrušení odemíkání kufru...


Hrac.Dr.m

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem tejden stál každej večer před domem a zjistil že se mi nákej de**l skoušel dostat do kufru a při tý amatéřině se mu akorát povedlo mě zničit zámek.Ale naštěstí ho asi nikdo vyrušil.Stejně by tam asi nic zajímavýho nenašel...

Nemáte někdo zkušenost stim jak ten zámek v kufru úplně zadělat a jak to pak otevírat???

Zatim jsem tu škvíru na klíč zavařil aby to šlo pořád mačkat.Ale mám štěstí že mám centrál,jinak bych se musel do kufru dostávat zevnitř.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Ahoj, tak jsem tejden stál každej večer před domem a zjistil že se mi nákej de**l skoušel dostat do kufru a při tý amatéřině se mu akorát povedlo mě zničit zámek.Ale naštěstí ho asi nikdo vyrušil.Stejně by tam asi nic zajímavýho nenašel...

Nemáte někdo zkušenost stim jak ten zámek v kufru úplně zadělat a jak to pak otevírat???

Zatim jsem tu škvíru na klíč zavařil aby to šlo pořád mačkat.Ale mám štěstí že mám centrál,jinak bych se musel do kufru dostávat zevnitř.

Díky za rady.

zamek zadelat , otevirad odskokem bud na DO nebo od mista řidiče , v druhe variante otazka cca 300kč , ja mam verzi na DO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,taky mě to napadlo.Jen bych už rád počítal ze situací že se třeba vybije baterka a já se budu muset dostat do auta.Kufr bude asi to poslední kudy se do auta dostat.Mám to v plánu až bude tepleji.Ale už mám připravený obě dveře ze zavařenýma zámkama a pro jistotu mám odpojený táhlo i od toho vnitřního zamykání.

Pak lbec nevim jak a kam udělat náký nouzový řešení bez proudu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...