Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nabídka přivýdělku - převoz auta do Barcelony


Neon

Recommended Posts

Kdyby si chtěl někdo přivydělat nějakou (myslim, že dost dobrou) kačku, tak kamarád z práce by potřeboval převoz auta s vlekem a lodí z Prahy do Barcelony, takže měl - li by někdo zájem, písněte ...

NABÍDKA:

Za převoz auta (Suzuki Samurai) + vlek s lodí (cca 400kg - stačí ŘP. skupiny \"B\") do ŠPANĚLSKA - BARCELONY (cca 1900km).

- odměna 8000,-!!

- na noclehy a jídlo 230 EUR!!

- plus zaplacení výdajů za:

benzin

poplatky na dálnicích (cca 350EUR)

- plus letenka s ČSA zpět do Prahy

Předběžný termín dodání auta do Barcelony je 23.01.2008 mezi 14 - 15hod, ale není problém se domluvit na jiném termínu, ale tento je preferován.

Jinak je možnost i dvou lidí, aby bylo možné se v jízdě střídat - odměna se potom dělí, jenom přibude navíc ještě jedna letenka ...

Pro bližší info písněte sem, nebo mi cinkněte na .....

Osobně bych do toho šel, ale koncem ledna je to pasé, páč raději budu doma čekat, kdyby se nám narodil malej ...

Myslim, že je to super nabídka. Není problém se v Barceloně třeba i den zdržet, cournout se atp. letenka se koupí dle toho ...

:papa:papa:papa

[upravil dne 7/1/2008 Neon]

[upravil dne 29/8/2013 10:49 od Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema: je to jenom na tobě ... já osobně bych do toho šel, kdybych fakt nečekal, kdy se nám narodí mimčo a kdybych neměl paniku z létání ... ;)

Ferry: toho se nebojim ... itinerář dostane dotyčný víc než dobrej ... kamarád je managerem našeho divadla a řídího celkem fajn a kdykoli kamkoli za jakýmkoli nás posílá na jednání, dostaneme mapku, že by podle ni zabloudil jen blb ... :-D

Oddie: tak neznámému asi ne-e ... zeptal se mě, ale já nemohu, tak mě napadl PC ... kdyby napsal někdo, koho znám jenom z diskuze a ne ze srazů osobně, tak by to asi nešlo ... ad. konkurz - tak záleží, kdo napíše, když by napsal například Pegas od Kebrtů, tak to bych mu možná taky nedoporučoval ... :myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

Skupina B + E Skupina E může mít omezení jen ze skupinou B.

Původně zaslal: Blizzard

hele, já popřemejšlím :)

musí na ten vlek s lodí být i nějaká skupina v řidičáku? Já mam jenom B a B1

Tady by mělo stačit B, záleží na hmotnosti soupravy (nebo jen vleku a nákladu...?). Škoda že mám zkoušky..jel bych hned...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...