Sign in to follow this  
Followers 0
paya

Jak tankovat?

24 posts in this topic

Jak tankovat? Do prvního vypnutí pistole, druhého? Jak do nádrže naleju co nejvíc, aniž bych ohnul plovák (jak bylo zmiňováno v threadu o 406), nebo se to vyhrnulo přepadem?

Slysim poprve o nejakem ohnuti plovaku.. tankuju do vypnuti pistole pripadne 1-2 aby vypla a kdyz to chci nahnipat co nejvic tak tam dam co se vejde.. az pistole zacne vycvakavat tak casto ze uz to nema smysl ;)

.....ja uz som tankoval aj nad okraj......:aut ......ale to este do stareho Shade120....:roker ......poviem vam dost zle sa clovek citi ked povylieva benzin okolo auta na pumpe....:mrk

Původně zaslal: AKCZ

Slysim poprve o nejakem ohnuti plovaku.. tankuju do vypnuti pistole pripadne 1-2 aby vypla a kdyz to chci nahnipat co nejvic tak tam dam co se vejde.. az pistole zacne vycvakavat tak casto ze uz to nema smysl ;)

Taky o "ohnutí plováku" slyším poprvé /ale třeba se pletu - snad by mohl odpovědět nějaký profik/. :myslim

No tak jsem se blbě vyjádřil, hnidopichu. Píšou to tady:

Původně zaslal: paya

No tak jsem se blbě vyjádřil, hnidopichu. Píšou to tady:

No jo, jenže to je blbost, do paliva se totiž plovák muže ponořit, takže se neohne, prstem to jde asi snadno, ale v nádrži je to kravina, tak velkej ten plovák není aby měl výtlak kterej by ohnul tyčku:D

taky se mi povedlo,že mi benzín vytekl ven.cca 1-2 decky.vždycky tankuju až po vrch:D:D

Jak to tady ctu, tak jsou vsichni strasne prachaty, ze trankujou do plna:myslim, to ja dam mymu pazoutovi jen k narozeninam:D

Původně zaslal: macik.83

Jak to tady ctu, tak jsou vsichni strasne prachaty, ze trankujou do plna:myslim, to ja dam mymu pazoutovi jen k narozeninam:D

Proč myslíš??jestli mám jet 4x měsíčně a tankovat za 500 tak vezmu jednou měsíčně plnou a klid.:super

Já zase tankuju jenom plnou a to tak, že po vypnutí pistole vždycky dotočím na celé 100koruny (že bych snad lil vedle, to jsem si ještě nevšiml)

Původně zaslal: sarkomi

Proč myslíš??jestli mám jet 4x měsíčně a tankovat za 500 tak vezmu jednou měsíčně plnou a klid.:super

No jo, jenze to je ten problem, kdyz mam vic paliva, tak vic jezdim, ja nevim asi je to ve me a asi jsem i tak trochu potom linej:myslim

Pokud mám víc peněz - tak si naberu plnou - aspoň si můžu spočítat jakou má můj "Pažout" spotřebu. :papa

Pokud mám víc peněz - tak si naberu plnou - aspoň si můžu spočítat jakou má můj "Pažout" spotřebu. :papa

tu nepočítám jednak podle palubáku nebo jen zapisuji stav km a kolik jsem barl viz popiska pod čarou

Pokud pojedu 4x pro par litru tak se mi prodrazi cesta i startovani :D

tu nepočítám jednak podle palubáku nebo jen zapisuji stav km a kolik jsem barl viz popiska pod čarou

Můj "Pažout" nemá ukazatel spotřeby /starší kus/, tož holt musím dvakrát vzít plnou a podle ujetých kiláků to spočítat. :( :(

Pac je o 40Kg tezsi. A furt si rikate, jak tam mam hoodne bena, tak to projedu, ja tankuju vzdy na tyden. A zatim me to vyjde nejlevneji.

no nevim, tankuju zasadne plnou, protoze mi prijde nesmyslny jezdit kazdy vikend nekam pro benzin a ztracet tim cas a penize za benzin na cestu k benzince...a nepozoruju, ze by to zralo vic :)

stejne kdyz nekam potrebuju jet, tak pojedu i kdyby nadrz byla prazdna, jen budu muset na benzinku, a kdyz nepotrebuju, tak auto proste netaham...

Ja tankuju taky jedine plnou. Cvakne - dotocim na cele sta (popripade 2000,-) no a kdyz mi hrabne a mam u sebe dost penez tak podrzim odvzdusnovasi tlacitko u hrdla a naleju OPRAVDU PLNOU coz je tech 80 L. Spotreba se hybe mezi 6,3 - 6,6 l at je leto nebo zima :o a at na to slapu nebo jezdim lehka noha. Kdybych tankoval "na tyden" apod. tak stejne na tu pumpu znova zajedu - zbytecne. Takhle me to vyjde cca 1,8x mesicne a rovnou si pri tom zkontroluju tlak v pneu a omeju skla.

Původně zaslal: MatrixChose

Ja tankuju taky jedine plnou. Cvakne - dotocim na cele sta (popripade 2000,-) no a kdyz mi hrabne a mam u sebe dost penez tak podrzim odvzdusnovasi tlacitko u hrdla a naleju OPRAVDU PLNOU coz je tech 80 L. Spotreba se hybe mezi 6,3 - 6,6 l at je leto nebo zima :o a at na to slapu nebo jezdim lehka noha. Kdybych tankoval "na tyden" apod. tak stejne na tu pumpu znova zajedu - zbytecne. Takhle me to vyjde cca 1,8x mesicne a rovnou si pri tom zkontroluju tlak v pneu a omeju skla.

80 L?? paaani! ja mam rekord 63 L :)