Tommy306

6. olomoucký sraz

6. olomoucký sraz  

1. 1. 6. olomoucký sraz

Please sign in or register to vote in this poll.

42 posts in this topic

Tak po menší odmlce bychom zas mohli uspořádat srázek u olomouckého Hradiska..protože 17.1. je Prigl sraz a 15.2. zimní klouzání, tak jsme se s Escaperem dohodli udělat anketu o termínu konání, ať si vetšina sama rozhodne, kdy by to bylo příhodnější..

Program by byl jako obvykle..v odpoledních hodinách (čas se upřesní později) příjezd na plochu (jestli bude sníh, tak bude o zábavu postaráno:aut), pak bychom se přemístili do Bestu (ne zrovna bleskurychlá obsluha, zato je tam bowling, šipky, kulečník a dá se tam najíst) a vytrvalci se pak přemístí do Varny (disko)..v určité míře by se snad dalo zajistit i přespání (dopřesním taky později podle termínu)

Já přijedu určitě. O tom termínu jsme s Tommym diskutovali a našli jsme řadu pro i proti pro každý z termínů, proto anketa. Já nehlasuji protže můžu oba termíny, záleží hlavně na přespolních.

Tak já jsu pro 19.1. a jestli i toto datum vyjde tak se s největší pravděpodoboností ukážu!:D

Pokud se mi podaří auto rozpohybovat, tak bych se po odmlce také zúčastnil. Kvůli momentální nepojízdnosti jsem pro pozdější datum. :papa

tak to vypadá, že toho 26. budu mít asi celej den zabitej v Opavě:(...ale počkám, jak dopadne hlasování a kdyžtak bych se připojil aspoň večer k vydrživším;)

Jsem pro 19.1. a rád si s vámi dám bowling,šipky i večeři :super:papa

Tak hlasování bych k tomuto okamžiku ukončil a rozhodnuto je pro 19.1.

V týdnu to domluvím na Bestu a pak tu zveřejním časy od kolika bude rezervačka a v kolik bychom se sešli na ploše u Hradiska:papa

Ahojky všem, bohužel se s moji polovičkou musíme omluvit, v tomto termínu už máme dohodnutou jinou akci. Tak třeba někdy příště.

Mějte se všichni skvěle...:papa

mě vyhovují oba termíny, vyjmečně bych se konečně mohl ukázat a seznámit se s pažoutími drivery :D některý znám teda už odsud ale face-to-face jsem neviděl nikoho ;)

Takže jsou zamluveny dvě dráhy od 17,00 do 18,00 hod., tak snad si tam nebudu cvrnkat gule sám:aut

Příjezd na plochu u Hradiska bych viděl na 15,00 hodin..se sněhem to, zdá se, neklapne, tak až se tam slezem, tak se přemístíme do Bestu:papa

Super Tommy, urcite nebudes vrhat sam (myslim koule). Uz se nemuzu dockat. Tesim se i na ostatni co prijedou dlouho jsme nepokecali...

Pokud přijedou všichni co hlasovali, tak sám nebudeš. Já ještě zkusím tenhle dřívější termín doma pořešit, ale nevím... :nevim

Leo: jestli ještě nebudeš mít spravený auto, ale máš možnost dojet nějak jinak tak určitě dojeď..srazy jsou hlavně o lidech, ne jen o autech;)

Původně zaslal: Tommy306

Leo: jestli ještě nebudeš mít spravený auto, ale máš možnost dojet nějak jinak tak určitě dojeď..srazy jsou hlavně o lidech, ne jen o autech;)

Auto už od soboty jezdí i bez bouchání kladivem, ale o víkendu budeme asi dohánět co jsme zameškali (mimo Olomouc).

Na 99% přijedeme i s Marcelou a Escaperovi po půl roce konečně přivezeme tu vzácnou vidličku :super

Na Aukru ji nikdo nechtěl,tak ji tedy vrátíme :D :D :D:papa