Sign in to follow this  
Followers 0
jirina

kontrolka na palubovce

33 posts in this topic

zdravim panove

nevite nahodou co je to za kontrolku na palubovce u ukazatele teploty vody? je to 405 GLD novej model. a sviti vzdy nez se nastartuje a pak zhasne. napadlo me, ze kdyz sviti, tak se nemusi zhavit

Nemam sice 405-ku, ale pokud dokazes tu kontrolku popsat lepe (barva, znak) tak ti urcite dokazu poradit :)

je to normalni oranzova kulata kontrolka v ukazateli teploty vody, zadny znak, nic vic, nic min

Jestli zjistim, že si pišu s vlastní ségrou, tak to bude mazec! :-)))), ta má ale starej model, ale jméno steyný... Ta kontrolka nejni oranžová, ale spíš červená - takový asi 4mm kolečko. Indikuje přehřátí chladící kapaliny. To že svítí, než se nastartuje je v pořádku. Je to info pro řidiče, že je jako žárovka a celey obvod kontroly v pořádku.

No koukam, ze nez clovek staci odpovedet - tak ho tu predbehnou :D

K te sestre se vyjadrovat nebudu :D :D

ne ne neboj, nejsem tvoje segra, teda jestli nas rodice pri porodu oddelili, jinak sem Jirka, jirina mi rikaj fsichni okolo me

To víš Seppe! My 405káři musíme beyt rychlý aspoň na foru, když už vás 406káře nedoženem na silnici....:D:D:D

To Jiřina: V zápětí mi došlo, že ségra to beyt nemůže, páč systém kontrolek a ukazatelů na přístrojovce ji nechává zcela chladnou. Jestli tam \"něco\" svítí, nebo ne je ji zhola jedno...Vzhledem k tomu, že už ji párkrát dšoel benál nevěřím, že by si vůbec všimla nějakýho světýlka u teploměru, natož zjiš?ovala k čemu je :D:D:D .

Kamos ma ve fabce namontovanou i zvukovou signalizaci - takze rozsviceni rezervy je i slyset - to by se tve sestre mohlo taky hodit :D :D :D

Jezdim vzdy az nadoraz - kdyby mi v aute stale neco pipalo asi bych se na... No radeji nemyslet :D

Segre by se to jistě hodilo, ale to by ji nejdriv musel někdo 5x vysvětlit, co to znamená, když to zrovna pípá a nakonec by to dopadlo tak, že by jela pokaždý, když zapomene zhasnout a otevře dveře k benzínce tankovat. Teda jestli to čte, tak to mám spočitaný! Ona je láma jen na auto. Jinak je v poho - aby ste si nemysleli, že mám polodementní sourozence...:D:D:D

Hele Voštíku, nejni to blondýna. Je to čistokrevná burning fox. Naštěstí sem to nechyt....:D:D:D

Maji si kde hrat? :cool:

Hics: no jeste abys to chatal od segry :D ty incestniku :D

nevite jestli je kontrolka chladici kapaliny u 106 spojena s cidlem v odstrikovacich???(jestli tam tedy nejaky cidlo je) Pac me porad sviti a sviti, kapaliny dost:)Mam to auticko tyden tak se v tom moc nevyznam. Diky

To jarda23 o cidle v odstrikovacich slysim poprve a pokud ti kontrolka sviti i po startu, tak bude pravdepodobne vadne cidlo na chladici.;)

Jaxe behem par odpovedi dostat od kontrolky prehrati cladici kapaliny k incestu s vlastni segrou.:D:D:D Pak si sem prijdi pro radu...:cool: