Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

riadiaca jednotka


petko309

Recommended Posts

Hele a neblokuje ti to startování imobilizér? Když se vymění čerpadlo za jiné, tak s tim novým když máš zapojenej imobilizer nenastartuješ. No a když už sme u toho, kolik tě stala vyměna čerpadla, nebo repase nebo co si dělal? Co si měl pokažené? To by mě zajimalo, mam stejny auto a taky na opravě ale s hlavou. A možna se mi jak tady tak čtu časem vysere taky čerpadlo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam chapat tomu ze imobilizerom co je v novom cerpadle auto nenastartujem? co s tym teraz. otom mojom probleme som tu vela pisal. proste zacalo auto blbnut az to doslo k tomu ze mi motor reval na plno aj ked som vybral kluc zo zapalovania. ze vraj mi zhorela riadiaca jednotka a na koniec sa zistilo ze je to cerpadlo. tak som si zohnal druhe. je zalozene ale nestartuje. ten co mi to robi tvrdi ze cerpadlo sa neotvori. tak som myslel ze solenoidny ventili su na nic ale ze vraj su dobre ale mozno ze ich neotvori pretoze riadiaca je spalena a na koniec ked ho napoji na diagnostiku tak nic nenajde ani riadiacu. bez auta som uz 8 mesiacou nikde ho nevedia opravit:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...