Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomalu padající otáčky


haklp

Recommended Posts

také se přidám,snad mě haklp neukamenuje:papa.ale u mne to vypadá tak,že když vyřadím,tak otáčky jsou na 2000,pak pomalu padají na cca 1500 a pak nekdy zůstanou:( a někdy jdou na 900-1000.docela mě to štve,víc to papá:bojim....při řazení to ani tak nevadí,ale jak je tam neutrál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milhaus

také se přidám,snad mě haklp neukamenuje:papa.ale u mne to vypadá tak,že když vyřadím,tak otáčky jsou na 2000,pak pomalu padají na cca 1500 a pak nekdy zůstanou:( a někdy jdou na 900-1000.docela mě to štve,víc to papá:bojim....při řazení to ani tak nevadí,ale jak je tam neutrál....

Zkontroluj, jestli mas dostatecne povolene lanko plynu, pak krokovy motorek :myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim ja mam XU10J4R a tiez to robi-teda po pusteni plynu na neutrali otacky klesaju na volnobeh pomalsie v priebehu asi 1,5s.

To ze aj mne obcas otacky neklesnu hned na tych 850 ale najprv na cca1200 a az po dalsich cca 5sekundach na 850, to by som si tipol na zodrate drahy potenciometru, pretoze lanko nemam v klude napnute, bovden naolejovany, krokac vymeneny a skrt. klapka vycistena. Ale mozno to ozaj nie je zavada robi to totiz len pri zohriatom motore a hlavne po razantnej jazde.

Původně zaslal: Milhaus65

Chovají se tak ŘJ motorů XU7J4 a XU10J4. Lepší prohoření paliva, emise atd. Pokud samo není jiná závada ale u těchto motorů je tento jev výrazný.

[upravil dne 6.1.2008 Milhaus65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...