Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samovolně bliká blinkr (Peugeot 206)


Tom206

Recommended Posts

Zdravím,

Mám Peugeot 206, 1,4 benzín (55kW), rok výroby 1999. Po nastartování nebo i při jízdě mi začne samovolně blikat levý blink aniž bych se dotkl páčky. Relátko normálně cvaká, kontrolka bliká, všechny blinkry na levé straně blikají, tak jako bych je normálně zapnul páčkou. Blikání přestane až když přepnu páčku na pravý směr. Prosím o radu. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tom206

Zdravím,

Mám Peugeot 206, 1,4 benzín (55kW), rok výroby 1999. Po nastartování nebo i při jízdě mi začne samovolně blikat levý blink aniž bych se dotkl páčky. Relátko normálně cvaká, kontrolka bliká, všechny blinkry na levé straně blikají, tak jako bych je normálně zapnul páčkou. Blikání přestane až když přepnu páčku na pravý směr. Prosím o radu. Díky.

Taky zdravím ,

stává se i že při odbočení doprava a projeti zatáčky se pačka přecvakne až do polohy kdy blika levy blinkr?

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladník Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: skladnik.peugeot@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při manuálním ovládání, blinkry fungují normálně. Tedy i při odbočování doprava se páčka vrátí zpět do středové polohy a blinkry blikat přestanou. K tomu samovolnému blikání dochází buď hned po nastartování nebo při jízdě aniž bych odbočoval a blinkry zapínal (vždy ale jen doleva).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tom206

Při manuálním ovládání, blinkry fungují normálně. Tedy i při odbočování doprava se páčka vrátí zpět do středové polohy a blinkry blikat přestanou. K tomu samovolnému blikání dochází buď hned po nastartování nebo při jízdě aniž bych odbočoval a blinkry zapínal (vždy ale jen doleva).

hm tak to je určitě chyba přímo v té páčce , mate tam tuto verzi že? čislo 1

post-0-1410959809565_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tom206

Ano, schéma odpovídá. takže výměna páčky?

nebo zkusit rozebrat a mrknout na kontakty . pak už jedině nova páčka . nevim jakou mate vybavu ale prumerna cena teto packy v origo servise je okolo 2000,- , druhovyrobě bych se v tomto připadě nevyhybal ,vrakovišti však určitě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Dobrý den,

v případě, že se závada projevuje dle Vašeho popisu:

\"Taky zdravím ,

stává se i že při odbočení doprava a projeti zatáčky se pačka přecvakne až do polohy kdy blika levy blinkr?\"

Je problém způsobený čím? (206, 2.0 HDi)

Stačí link do fóra - hledám už 1/2 hodiny a nic..

Děkuji moc za reakci

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Tom206

Zdravím,

Mám Peugeot 206, 1,4 benzín (55kW), rok výroby 1999. Po nastartování nebo i při jízdě mi začne samovolně blikat levý blink aniž bych se dotkl páčky. Relátko normálně cvaká, kontrolka bliká, všechny blinkry na levé straně blikají, tak jako bych je normálně zapnul páčkou. Blikání přestane až když přepnu páčku na pravý směr. Prosím o radu. Díky.

Taky zdravím ,

stává se i že při odbočení doprava a projeti zatáčky se pačka přecvakne až do polohy kdy blika levy blinkr?

Přeji příjemný den a jsem s pozdravem

Trávniček Petr

skladník Peugeot

DOMANSKÝ, spol. s r.o.

koncesionář

PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, MITSUBISHI

INFO: prodej náhradních dílů: +420 284 000 542

Internet: www.domansky.cz

E-mail: skladnik.peugeot@domansky.cz

PRAHA-ZDIBY - 0km Teplické dálnice D8/E55

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Zdravím všechny,

nechci zakládat nové téma a tak se přidám sem.

Mám takový problém, že se mi samovolně zapnou VAROVNÉ blinkry??? Někdy hned po nastartování, někdy při jízdě. Stačí zapnout a vypnout klasický blinkr ( je jedno na kterou stranu ) a je zase nějakou dobu pokoj.

Neporadíte mi někdo v čem je chyba? 

Děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...