Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozdíl ve značení cd měničů Philips 22DC a 22RC.


OK406

Recommended Posts

Může mi někdo poradit, jaký je rozdíl ve značení cd měničů Philips a to 22DC a 22RC ? A co to DC a RC znamená? Dají se mezi sebou zaměňovat popřípadě, jeli nutná nějaká úprava např. v konektoru a pod. Jedná se mi o to, zda-li lze použít k rádiu Philips 4050. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neví? Psal jsem do Peugeot a tam mi neodpověděli. Také jsem psal do Philips.cz a tam mě odkázali na firmu, která pro ně dělá audio Philips do vozidel a odpověď byla, že Philips cd měniče (changer) již nevyrábí.:(

Vážený pane ,

jsme potěšeni Vaším zájmem o vozy značky Peugeot. Zasíláme Vám odpověď na Váš dotaz zadaný do formuláře na internetových stránkách www.peugeot.cz.

Ohledně informací týkajících se cd měničů se obraťte na autorizovaný servis peugeot. Seznam přikládám.

S pozdravem

Filip Gebauer

Kontaktní centrum PEUGEOT

Zelená linka: 800 760 760

Webové stránky: www.peugeot.cz

Seznam koncesionářů: www.peugeot.cz/general/dealers

Aktuální modelová řada Peugeot: www.peugeot.cz/general/Brochures

Objednávky zkušebních jízd: www.peugeot.cz/TestDrive

[upravil dne 12/1/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zde odpověď od doporučené firmy od Philips.cz:

Dobrý den,

Bohužel Philips už dlouhou dobu cd měniče nedodává. Nemůžu Vám bohužel poskytnout žádnou náhradu

S pozdravem

Markéta Krucká

Top Trading s.r.o.

tel: 271 750 477

fax: 271 750 476

mob:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

že se nevyrábí to je jasné,

není to DC RC jen jak je uložen ??

To určitě ne, protože měniče mají v sobě pružinovej mechanizmus, kterej se nastaví podle toho jak má bejt měnič uložen. Buďto vertikálně nebo horizontálně.

Myslím že to označení bude buďto ohledně komunikace rádia s měničem nebo vnitřku (elektronika) měniče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Dave_K, na boku cd měniče je možnost nastavení polohy ve stupních 0st, 45st a 90st.:myslim Tady jde o to, co to označení DC a RC znamená a jaký je mezitím rozdíl ať v zapojení či ve funkci.

[upravil dne 13/1/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

ano poze ten to ví, a jeste vývojáři v peugeotu, ale mozna se bavime o jedné a tentíž osobě, btw jsou t ďábelský auta.

Mno chtel byc poprosit nekoho z klunbu klidne i mimo nej kdo ma changer at se taky podiva, vyndani changeru je povoleni 2x torx šroubky a opsani ci vyfoceni stitku na changeru. Dekujem predem vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...